OGŁOSZENIE WYNIKÓW XVIII PRZEGLĄDU MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

26 marca 2019 r. uczniowie klasy 3A pod opieką swojej wychowawczyni - p. Anny Richter wyruszyli do świdnickiego teatru. Zostali zaproszeni wraz z innymi grupami aktorskimi na uroczyste ogłoszenie wyników konkursu. Spotkali tu poznanych tydzień temu kolegów z innych szkół. Zaprezentowana przez trzecioklasistów "Pchła Szachrajka" była jednym z siedemnastu spektakli, które oceniało jury. Dzieci otrzymały za nią jedną z równorzędnych nagród. Za grę aktorską nagrody indywidualne otrzymały: Dorota Kryśpiak (tytułowa Pchła Szachrajka) oraz Hanna Rosa (narrator). Młodzi aktorzy bardzo się ucieszyli otrzymanymi dyplomami, pucharem i nagrodami. Na zakończenie spotkania widzowie zobaczyli pantomimę w wykonaniu grupy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy, która za swój spektakl otrzymała nagrodę główną.