WYNIKI KONKURSU NA NAJLEPSZĄ AKTYWNOŚĆ FIZYCZNĄ W DOBIE PANDEMII

Drodzy Uczniowie, po długich naradach Zespół Aktywności Ruchowej postanowił ogłosić wyniki na Najlepszą Aktywność Fizyczną w dobie pandemii.

Uczestnicy wykazali się niesamowitą różnorodnością wykonywanej aktywności oraz różnorodnością formy przekazu, co w efekcie spowodowało, że komisja nie mogła jednogłośnie ogłosić zwycięzców.

Każde z przesłanych zgłoszeń było na swój indywidualny sposób wyjątkowe oraz niepowtarzalne. Niektórzy pokazali swoją pasję do jazdy konnej, inni uwielbiają jazdę na rolkach, taniec, rower, spacer, a jeszcze pozostali w wolnym czasie chodzą po górach. Wszystkie z wymienionych form spędzania wolnego czasu w sposób czynny, a nie bierny, są wartością dodaną dla zdrowia ucznia i są godne naśladowania.

Przechodząc do meritum, nagrodę w postaci ocen celujących otrzymują wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie. Zaprezentujemy również pierwszą część prac uczniów z klas IV oraz naszych gości specjalnych - maleństw z klasy I oraz II.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Filmy nagrane przez uczniów można oglądać na naszym szkolnym Facebooku! Zapraszamy!

autor tekstu - p. D. Kocoń