SPOTKANIE PIERWSZOKLASISTÓW Z KAWALEREM ORDERU UŚMIECHU

7 lutego 2020 roku do klasy 1C przybył długo oczekiwany gość - pani Zuzanna Nawrot - harcmistrzyni, która od 2017 r. jest jednym z Kawalerów Orderu Uśmiechu.

Na przywitanie dzieci zaśpiewały wspólnie piosenkę Order Uśmiechu i obejrzały transmisję z ceremonii wręczenia tego odznaczenia.
Po tej oficjalnej części spotkania pani Zuzanna Nawrot opowiadała pierwszoklasistom o swojej pracy z podopiecznymi. Następnie uczniowie mieliśmy okazję zadawać pytania i obejrzeć prawdziwy order.
Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Na koniec dzieci otrzymały zaproszenie na spotkanie z podopiecznymi pani Zuzanny Nawrot. Już nie mogą się doczekać tej wizyty.
Na zakończenie podziękowali Gościowi za przyjęcie zaproszenia i przybycie do szkoły oraz wręczyli róże i laurki.

autor tekstu i zdjęć - p. E. Kurasz