DRODZY UCZNIOWIE!

W zakładce KLASY IV-VIII znajdziecie wiele ciekawych artykułów. To tutaj zapoznacie się ze spisem podręczników dla klas 0-VIII na rok szkolny 2020/2021, kryteriami oceniania i średnią ważoną. Przeczytacie o zaplanowanych konkursach wewnątrzszkolnych, interesujących wydarzeniach związanych z Promocją Zdrowia w naszej szkole i obejrzycie wiele ciekawych zdjęć. Możecie tutaj również zapoznać się z wykazem zajęć dodatkowych i pozalekcyjnych organizowanych w naszej placówce, a także zadań dodatkowych na szóstkę z różnych przedmiotów. Warto też przejrzeć archiwalne i najnowsze numery naszej szkolnej gazetki "Głos Ósemki" redagowanej przez uczniów oraz tytuły i krótkie opisy książek, które "Warto przeczytać". Uczniowie, którzy planują wziąć udział w projekcie "Niepodległa", znajdą tutaj wszystkie niezbędne informacje i pobiorą zaproponowane zadania.