SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2020/2021
Karolina Siwek i Emilia Bieżyńska - nagroda w V edycji konkursu ZALOGOWANI
Oskar Perek - tytuł Mistrza Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Klasycznych
Julia Fitrzyk - wyróżnienie w XV Dolnośląskim Konkursie Poezji i Prozy "Arka"
Julia Figlewicz - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Witaj, majowa jutrzenko"
Zofia Kruźlak - III miejsce w VII Powiatowym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym
Hanna Samek - wyróżnienie w dolnośląskim konkursie plastycznym "Zwiedzamy Dolny Śląsk"
Kamil Bieżyński - III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Judo 2021
Michał Kopeć - zdobycie tytułu Mistrza Polski Juniorów w Speedcubingu On-line
Julia Figlewicz - wyróżnienie w Miejskim Konkursie na Bombkę Bożonarodzeniową
Angelica Bakun - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Sztuka na talerzu"
Dorota Kryśpiak - nagroda w XIV Konkursie Plastycznym "Barwy Niepodległości"
Lena Grzeczka - nagroda w XIV Konkursie Plastycznym "Barwy Niepodległości"
Malwina Skonieczna - wyróżnienie w XIV Konkursie Plastycznym "Barwy Niepodległości"
Hania Kubryńska - złoty medal w Mistrzostwach Polski Fitness w kat. Acrobatic Show oraz dwa srebrne medale w Mistrzostwach Europy Fitness oraz Debiuty Fitness
Oskar Perek - I miejsce w VII Edycji Szachowego Grand Prix Radkowa i Ziemi Kłodzkiej (grupa do lat 18)
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2019/2020
Daria Kwiecińska - nagroda w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Pegazik"
Konstancja Kulak - nagroda w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Pegazik"
Zofia Kruźlak - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Pegazik"
Martyna Golon - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Pegazik"
Daria Kwiecińska - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego
Gabriela Hołdys - III miejsce w zawodach pływackich klas trzecich w SP nr 4 (25 m stylem dowolnym)
Dorota Kryśpiak - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny
Iga Pełka - najlepszy wynik w klasach trzecich w konkursie Alfik Matematyczny
Anna Niekrasz - I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego (część gramatyczno-leksykalna)
Marcelina Wójcik - I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego (część kulturowa)
Karol Jakubczyk - laureat Dolnośląskiego Konkursu Geograficznego "zDolny Ślązak"
Lena Turek, Bartek Turek, Grzegorz Turek, Maja Tomikowska, Natalia Cibor, Lilianna Kozłowska, Kacper Karwowski - I miejsce w IV Zimowej Olimpiadzie Sportowej
Karol Wiatrowski, Daniel Wielemborek - II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego
Oliwia Cieślak, Klaudia Grabowska, Karolina Chrzanowska, Natalia Kardasz, Aleksandra Majcher, Natalia Smaza - III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt (klasy 7-8)
Konstancja Kulak - finalistka Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego "zDolny Ślązak"
Weronika Przewłocka - wyróżnienie w XVIII Świdnickim Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
Daria Kwiecińska, Konstancja Kulak, Julia Kunas - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym
Martyna Frankowska - nagroda w Międzyszkolnym konkursie Plastycznym "Eko - zwierzak"
Gabriela Kaśków - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Bezpieczne zachowania w lesie"
Lilianna Jarząbek, Oskar Perek, Szymon Łagoda, Paweł Kozłowski - II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Szachowym (etap powiatowy)
Hanna Kędzierska, Dorota Krawczyńska - III miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Pierwszej Pomocy "Umiemy pomagać"
Konstancja Kulak, Daria Kwiecińska i Katarzyna Boroń - II miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Pierwszej Pomocy "Umiemy pomagać"
Aleksandra Foltak, Iga Pełka -II miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Interdyscyplinarnym Klas Trzecich " SUPER GŁÓWKA"
Lilianna Kozłowska - wyróżnienie w XVI Konkursie Pięknego Czytania "Był taki czas..."
Adam Belka - wyróżnienie w XVI Konkursie Pięknego Czytania "Był taki czas..."
Konstancja Kulak - nagroda w Powiatowym Konkursie Poezji Patriotycznej "Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród"
Hanna Kędzierska - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poezji Patriotycznej "Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród"
Julia Krzesaj - tytuł finalisty Miejskiego Konkursu Poezji Patriotycznej "Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród"
Oliwia Cieślak, Natalia Smaza, Aleksandra Bieżyńska, Emilia Osiak, Karolina Chrzanowska, Emilia Bieżyńska, Klaudia Grabowska, Julia Zwarycz, Daria Kwiecińska, Kamila Pudłowska - II miejsce w Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt (klas 7-8)
Maciej Olech, Antoni Chmielewski, Hubert Hołdys, Karol Wiatrowski, Kamil Bieżyński, Miłosz Wodarz, Marek Bryk, Igor Zawiła, Marcel Borkowski, Kasper Skonieczny - II miejsce w Zawodach Lekkoatletycznych - Drużynowe Biegi Sztafetowe uczniów klas IV-VI
Michał Strzelecki, Krzysztof Wyszyński, Marceli Roman, Adam Belka, Wojciech Król, Jan Moląg, Damian Sagała, Jakub Malczyk, Jakub Rosa, Eryk Bartoszewicz - III miejsce w Zawodach Lekkoatletycznych - Drużynowe Biegi Sztafetowe uczniów klas VII-VIII
Jeremiasz Filek, Marcel Borkowski, Krystian Tarnowski - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym
Emilia Osiak - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Chodźcie z nami" (kategoria - uczniowie klas V-VIII)
Amelia Surosz - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Chodźcie z nami" (kategoria - uczniowie klas I-IV)
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2018/2019
Igor Dołek - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Kawalerowie Orderu Uśmiechu - obrońcy praw dziecka"
Konstancja Kulak - I miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym (praca literacka)
Konstancja Kulak - wyróżnienie w XV Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym (praca plastyczna)
Łucja Sobolewska - wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastyczno-Literackim "Moja Mama" w kategorii: praca plastyczna, uczniowie kl. II-III
Alina Bondarenko - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Moje ulubione zwierzę"
Błażej Guźda i Rafał Połeć - nagroda w konkursie literackim „Moja Świdnica – Poematy Moje, Mamy i Taty”
Lena Turek - wyróżnienie w konkursie literackim „Moja Świdnica – Poematy Moje, Mamy i Taty”
Oskar Perek - I miejsce w Szachowych Międzypowiatowych Mistrzostwach LZS (grupa do lat 14)
Oskar Perek - III miejsce w I Memoriale Szachowym Salo Landaua (grupa do lat 18)
Szymon Zemsta - nagroda w VII Międzyszkolnym Konkursie "Pan Hilary" (kategoria - konkurs plastyczny)
Mateusz Woźniak - wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Konkursie "Pan Hilary" (kategoria - konkurs plastyczny)
Lila Jarząbek, Magdalena Malina, Paweł Sztejnberg, Karol Guźda - I miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie "Pan Hilary" (kategoria - konkurs sportowy)
Daria Kwiecińska - III miejsce w Konkursie dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z jajem"
Konstancja Kulak - specjalne wyróżnienie w Konkursie dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z jajem"
Dorota Krawczyńska - wyróżnienie w Konkursie dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z jajem"
Łucja Bojnowska - wyróżnienie w XVI Konkursie dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z jajem"
Piotr Niedziela - II miejsce w XIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią (kategoria - "młodsi")
Aleksander Jezierski - III miejsce w XIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią (kategoria - "młodsi")
Nina Ząbkiewicz - wyróżnienie w XIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią (kategoria - "młodsi")
Amelia Powroźnik, Hanna Kubik - nagrody indywidualne za grę aktorską na XVIII Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Świdnicy
Dorota Kryśpiak, Hanna Rosa - nagrody indywidualne za grę aktorską na XVIII Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Świdnicy
Oskar Perek - II miejsce w I Turnieju Szachowym o Puchar Burmistrza Miasta Kłodzka
Anastazja Matysiak - I miejsce w kategorii kata młodziczek w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Wołowie
Oskar Perek - I miejsce w Szachowych Mistrzostwach LZS powiatu świdnickiego
Olimpia Pijanowska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "KRĄG"
Anna Galicka - wyróżnienie w etapie międzyszkolnym XXIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "PEGAZIK"
Daria Kwiecińska - wyróżnienie w etapie międzyszkolnym XXIV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "PEGAZIK"
Ewa Baranik - II miejsce w zawodach pływackich klas III "O uśmiech dziecka"
Oskar Perek - III miejsce w VI Mistrzostwach WKS Kopernik w szachach
Iga Pełka - II miejsce w Taekwondo POLISH OPEN CUP 2019 w technikach szybkościowych i specjalnych (młodzicy - dziewczęta)
Olimpia Pijanowska - tytuł laureata w XVI Dolnośląskim Konkursie Polonistycznym "zDolny Ślązaczek"
Oskar Perek - I miejsce w I Otwartych Mistrzostwach Jaworzyny Śląskiej w Szachach
Filip Kaźmierczak - II miejsce w X Powiatowym Konkursie Gramatyczno - Leksykalnym Języka Angielskiego
Anna Galicka - III miejsce w X Powiatowym Konkursie Dziecięcej i Młodzieżowej Poezji Angielskiej
Anastazja Matysiak - II miejsce w konkursie KATA MŁODZICZEK w XX Otwartych Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Nysie
Mikołaj Matysiak - II miejsce w konkursie KATA CHŁOPCÓW 6-7 lat w XX Otwartych Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Nysie
Marek Bryk, Michał Słowikowski, Jakub Aniszewski, Adam Drozd - II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Zbijaka (chłopcy - rocznik 2009)
Oskar Perek - tytuł Mistrza Świdnicy w IX Szachowych Mistrzostwach Świdnicy (kategoria - juniorzy starsi)
Dorota Kryśpiak - tytuł laureata i najlepszy wynik wśród uczniów klas trzecich w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
Franciszek Rybka - bardzo wysoki wynik wśród uczniów klas drugich w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
Paweł Kozłowski - bardzo wysoki wynik wśród uczniów klas drugich w ogólnopolskim konkursie Alfik Matematyczny
Klaudia Owczarek - tytuł finalisty XVI Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego "zDolny Ślązaczek"
Olimpia Pijanowska - tytuł finalisty XVI Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego "zDolny Ślązaczek"
Michał Bartela - tytuł finalisty XVI Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego "zDolny Ślązaczek"
Barbara Kruźlak - tytuł Mistrza Sudoku w kategorii klas 3-4 w VII Międzyszkolnych Rozgrywkach Sudoku zorganizowanych przez Szkołę Społeczną w Świdnicy
Hanna Sajdak - tytuł zwycięzcy w ogólnopolskim konkursie SYNAPSIK MEN dla klas drugich i trzecich
Nadia Ziemba - tytuł laureata w ogólnopolskim konkursie SYNAPSIK MEN dla klas drugich i trzecich
Milena Kijek - tytuł laureata w ogólnopolskim konkursie SYNAPSIK MEN dla klas drugich i trzecich
Uczniowie klasy 0A - II miejsce w X Konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez SP nr 315
Anastazja Matysiak - I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Karate dla dzieci i młodzieży w Ząbkowicach Śląskich
Mikołaj Matysiak - IV miejsce w Mikołajkowym Turnieju Karate dla dzieci i młodzieży w Ząbkowicach Śląskich
Daria Kwiecińska, Julia Turek, Bartosz Turek - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym "Wiara i zbawienie"
Lila Jarząbek, Oskar Perek, Szymon Łagoda, Krystian Kędzierski - I miejsce w etapie powiatowym Międzyszkolnej Olimpiady Szachowej Dzieci
Marcelina Wójcik, Hanna Grodowska - I miejsce w Świdnickiej Volleymanii (klasy V)
Hanna Madalińska, Zofia Miłkowska - I miejsce w Świdnickiej Volleymanii (klasy III)
Malwina Wadas, Pola Matkowska - II miejsce w Świdnickiej Volleymanii (klasy IV)
Jessica Gawrysiak, Hanna Karpińska, Julia Fitrzyk, Natalia Cibor - II miejsce w Świdnickiej Volleymanii (klasy V)
Matylda Pitura, Paweł Sztejnberg - I miejsce w XII Konkursie Interdyscyplinarnym Klas Trzecich "Super Główka"
Wiktoria Zięba- nagroda w XIV Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania "Piękna i Niepodległa"
Igor Ryglowski - wyróżnienie w XIV Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania "Piękna i Niepodległa"
Kinga Skrzypacz - wyróznienie w Powiatowym Konkursie Poezji Patriotyczne "Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród"
Artur Rzeczkowski - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Barwy Niepodległości"
Magdalena Skórzak - nagroda w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Barwy Niepodległości"
Vanessa Bachta, Klaudia Malina, Anna Nykiel, Jagoda Wróbel, Anna Chruścik, Kamila Skonieczny, Michalina Wróbel, Olga Iwańska, Olimpia Pijanowska, Aleksandra Oleksy - III miejsce w turnieju piłki koszykowej dziewcząt - Igrzyska Młodzieży
Amelia Włodaków - wyróżnienie w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym "Psiaki, kociaki i inne zwierzaki"
Anastazja Matysiak - I miejsce w II Otwartym Złotym Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Złotym Stoku w kategorii do lat 11
Mikołaj Matysiak - II miejsce w II Otwartym Złotym Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Złotym Stoku w kategorii do lat 7
Szymon Łagoda - I miejsce w konkursie szachowym Grand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2017/2018
Marceli Roman - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Jakub Akerman - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Aleksandra Bieżyńska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Hanna Mielnik - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Maksym Bondarenko - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Julia Kunas - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Jakub Świło - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Szymon Dorobek - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Tymoteusz Strauss - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Klaudia Owczarek - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Hania Sajdak - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu dla klas młodszych SYNAPSIK MEN
Gabriela Hołdys - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu dla klas młodszych SYNAPSIK MEN
Hania Czachura - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu dla klas młodszych SYNAPSIK MEN
Nadia Ziemba - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu dla klas młodszych SYNAPSIK MEN
Anna Galicka - I miejsce w VIII Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Fantazja"
Alicja Suliga - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "Let's all sing in english"
Anna Gołuch - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej "Let's all sing in english"
Zofia Kruźlak, Mikołaj Jakubiec - I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym
Lena Pietruszka - wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastyczno–Literackim „Moja Mama"
Klaudia Owczarek, Martyna Mieszkalska, Igor Ryglowski - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Marszałek z wąsem - o życiu Józefa Piłsudskiego"
"Małe Libro di muzica" - Grand Prix IV Dziecięcego Festiwalu Muzycznego "Barka radości"
Wiktoria Rafalont i Kacper Wrzodek - II miejsce w IX Powiatowym Konkursie Piosenki w Języku Angielskim
Anna Galicka - III miejsce w IX Powiatowym Konkursie Piosenki w Języku Angielskim
Agnieszka Gnysińska, Konstancja Kulak, Kamila Pudłowska - w maxigrze "Zdobądź Flagę" zorganizowanej w ramach obchodów narodowego święta 3 maja
Anna Niekrasz - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Pitagoras"
Tymoteusz Pijanowski - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Charytatywnym (recytatorskim) "Pan Hilary"
Malwina Skonieczna - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Charytatywnym (plastycznym) "Pan Hilary"
Maria Lizurej - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Charytatywnym (plastycznym) "Pan Hilary"
Lilianna Kozłowska - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Charytatywnym (literackim) "Pan Hilary"
Czcibor Bartoszewicz - nagroda indywidualna za grę aktorską na Przeglądzie Małych Form Teatralnych
Natalia Żołnierczyk - laureatka IX Powiatowych Potyczek z Językiem Angielskim
Daria Kwiecińska - laureatka IX Powiatowych Potyczek z Językiem Angielskim
Daria Kwiecińska - wyróżnienie w XV Przeglądzie Piosenki dla Dzieci i Młodzieży Przebój z jajem 2018"
Aleksandra Majcher, Karolina Chrzanowska, Natalia Smaza, Łucja Miłkowska, Klaudia Grabowska, Martyna Ciąglewicz, Natalia Głogiewicz, Amelia Miałszygrosz - II miejsce w Powiatowym Turnieju Minipiłki Siatkowej
Izabela Bator - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Maks Matematyczny
Olimpia Pijanowska - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Maks Matematyczny
Jeremiasz Filek - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Maks Matematyczny
Oskar Perek - II miejsce w Międzypowiatowych Mistrzostwach w Szachach
Marceli Roman - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Alfik Matematyczny
Franciszek Rybka - II miejsce w w trzeciej edycji zawodów GRAND PRIX w szachach Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy
Oskar Perek - I miejsce w Szachowym Grand Prix SM w Świdnicy
Oskar Perek - I miejsce w Mistrzostwach LZS Powiatu Świdnickiego w Szachach
Wiktoria Zięba - nagroda w etapie międzyszkolnym XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK
Olimpia Pijanowska - wyróżnienie w etapie międzyszkolnym XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK
Anna Galicka - wyróżnienie w etapie międzyszkolnym XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK
Jakub Kierul, Aleksander Kaczyński, Adam Kleniuk, Aleksander Delfel, Paweł Nicpoń, Adam Król, Marcel Cieślik, Kacper Pietrzyk - II miejsce w Turnieju Minisiatkówki Trójek Chłopców
Olimpia Pijanowska - finalistka konkursu zDolny Ślązaczek z języka angielskiego
Aleksandra Majcher, Karolina Chrzanowska, Natalia Smaza, Łucja Miłkowska, Klaudia Grabowska, Martyna Ciąglewicz, Natalia Głogiewicz, Magdalena Skórzak - II miejsce w Turnieju Minisiatkówki Trójek Dziewcząt klas V
Oskar Perek - I miejsce w drugiej edycji konkursu szachowego Grand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy
Szymon Łagoda - I miejsce w Turnieju Kwalifikacyjnym na V i IV kategorię szachową
Szymon Łagoda - II miejsce w drugiej edycji konkursu szachowego Grand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy
Vanessa Bachta, Klaudia Owczarek, Oliwia Cieślak, Kamila Wojnarowska, Kinga Frączek, Amelia Karpińska, Kamila Pudłowska, Wiktoria Olchowska - III miejsce w Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt klas VI
Oskar Perek - I miejsce w Dolnośląskiej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych
Oskar Perek - II miejsce w I Turnieju Szachowym z cyklu "Czterech Miast"
Anna Galicka - III miejsce w II Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim Poezji Sybirackiej "Wiersze ojców naszych"
Oskar Perek - II miejsce w I Grand Prix Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy
Oskar Perek - I miejsce w VIII Szachowych Mistrzostwach Świdnicy w kategorii do lat 18
Paweł Kozłowski - I miejsce w VIII Szachowych Mistrzostwach Świdnicy w kategorii do lat 8
Mateusz Kokoszko - II miejsce w VIII Szachowych Mistrzostwach Świdnicy w kategorii do lat 8
Łucja Bojnowska - zdobycie tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie dla klas 1-3 SYNAPSIK MEN
Szymon Siwek - zdobycie tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie dla klas 1-3 SYNAPSIK MEN
Aleksandra Thrun - zdobycie tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie dla klas 1-3 SYNAPSIK MEN
Julianna Tomala - zdobycie tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie dla klas 1-3 SYNAPSIK MEN
Maria Rybczyńska - zdobycie tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie dla klas 1-3 SYNAPSIK MEN
Hanna Czachura - zdobycie tytułu laureata w ogólnopolskim konkursie dla klas 1-3 SYNAPSIK MEN
Vanessa Bachta, Natalia Głogiewicz - II miejsce w Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego Dziewcząt klas I-VI
Krzysztof Wyszyński, Kacper Karwowski - II miejsce w Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego Chłopców klas I-VI
Hania Surosz - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym -„Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie – Nowy Rok”
Marcel Litwiński - III miejsce w konkursie fotograficznym "Pomniki przyrody Powiatu Świdnickiego"
Jagoda Wróbel, Natalia Kasprzyszak, Natalia Romanowska, Jakub Konarzewski - wyróżnienie w konkursie fotograficznym "Pomniki przyrody Powiatu Świdnickiego"
Kinga Frączek, Oliwia Tragarz - wyróżnienie w konkursie "Krytyka sztuki, sztuka krytyki"
Natalia Owsianka, Julia Turek, Daria Kwiecińska - II miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym
Konstancja Kulak, Igor Ryglowski, Wiktor Barabach - II miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Pierwszej Pomocy "Umiemy pomagać"
Lilianna Jarząbek, Oskar Perek, Jan Moląg, Krystian Kędzierski - II miejsce w finale strefy wałbrzyskiej Szkolnych Igrzysk Szachowych
Malwina Skonieczna- wyróżnienie w XI Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym dla klas I-III "Bezpieczna jazda na rowerze"
Lilianna Kozłowska - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Czytanie - lubię to "
Xymena Morawska - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Czytanie - lubię to "
Anna Galicka - I miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania
Julia Fitrzyk - wyróżnienie w XIV Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania
Vanessa Bachta, Wiktoria Bejster, Klaudia Owczarek, Natalia Głogiewicz, Oliwia Cieślak, Lidia Banach, Olga Slatan, Kamila Wojnarowska, Kinga Frączek, Adrianna Dobrowolska, Martyna Markiewicz, Aleksandra Wolano - I miejsce w Turnieju Minipiłki Koszykowej w Igrzyskach Dzieci w ramach 'Współzawodnictwa szkolnego 2017-2018'
Oskar Perek - I miejsce w VI Dolnośląskiej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych
Oskar Perek - II miejsce w II Indywidualnych Mistrzostwach Szachowych o Puchar Związku Pracodawców Polska Miedź
Alicja Suliga - laureatka konkursu plastycznego "Czytanie - lubię to "
Liliana Jarząbek - I miejsce w kategorii dziewczynek do lat 8 w VII Turnieju Szachowym o Szablę Piłsudskiego
Anna Galicka, Klaudia Malina, Olimpia Pijanowska - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo-Wschodnich
Julia Krzesaj - nagroda w XI Konkursie Plastycznym "Barwy Niepodległości"
Cezary Gałka - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Góry - moja pasja" organizowanym przez Świdnicki Ośrodek Kultury
Martyna Pożoga - II miejsce w XVI Świdnickim Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
Wiktoria Panas - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Religijnym
Oskar Perek - III miejsce w VI Dolnośląskiej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych
Aleksander Kaczyński, Kryspin Kowalczyk, Karol Wiatrowski, Igor Zawiła, Jakub Malczyk, Jakub Rosa, Krzysztof Wyszyński, Kamil Szpak - III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach w Minipiłce Nożnej
Amelia Miałszygrosz, Jessica Gawrysiak, Lena Janus, Natalia Głogiewicz, Natalia Kardasz, Aleksandra Kowalska, Kinga Skrzypacz, Amelia Karpińska, Amelia Powroźnik, Aleksandra Skowera - III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych drużyn 10-osobowych w ramach Igrzysk Dzieci
Marcel Borkowski, Hubert Hołdys, Karol Wiatrowski, Igor Zawiła, Maksym Bondarenko, Olaf Kotłowski, Michał Strzelecki, Natan Luzar, Kamil Szpak - III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych drużyn 10-osobowych w ramach Igrzysk Dzieci
Oskar Perek - I miejsce w kategorii Junior do lat 15 w Turnieju o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "Zacisze" w Oleśnicy
Liliana Jarząbek - II miejsce w kategorii juniorek w grupie B w V Memoriale szachowym w Żarowie
Oskar Perek - I miejsce w VI Wrocławskiej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2016/2017
Karol Jakubczyk - laureat Alfika Historycznego, I miejsce w szkole, III miejsce na Dolnym Śląsku, 37. lokata w kraju
Lilianna Kozłowska - II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym
Radosław Bronikowski - nagroda w Ogólnopolskim Konkursie SYNAPSIK MEN za najlepszy wynik wśród uczniów klas 1-3 naszej szkoły
Dominika Bazyluk - II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym
Maria Rybczyńska - I miejsce w konkursie plastyczno-literackim "Dziękuję, że po mnie sprzątasz" w kategorii klas I
Maksymilian Kryjak - I miejsce w konkursie plastyczno-literackim "Dziękuję, że po mnie sprzątasz" w kategorii klas II
Łucja Sobolewska - II miejsce w konkursie plastyczno-literackim "Dziękuję, że po mnie sprzątasz" w kategorii klas I
Malwina Skonieczna - III miejsce w konkursie plastyczno-literackim "Dziękuję, że po mnie sprzątasz" w kategorii klas I
Tymoteusz Strauss - III miejsce w konkursie plastyczno-literackim "Dziękuję, że po mnie sprzątasz" w kategorii klas III
Anastazja Matysiak - I miejsce w kategorii "KATA" karate kyokushinkai (grupa zaawansowana, młodzik)
Ludmiła Kupczak - laureatka XI regionalnego konkursu plastyczno - literackiego „Moja Mama”
Jakub Kurek - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym
Igor Ryglowski - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym
Szymon Piekielnik - I miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie "Asy z Trzeciej Klasy"
Igor Zawiła - I miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie "Asy z Trzeciej Klasy"
Jagoda Wróbel, Anna Nykiel, Vanessa Bachta, Klaudia Malina, Anastazja Dominas, Roksana Kuś - II miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym
Konstancja Kulak - II miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym (kat. wiedza o mitologii)
Jakub Kurek - II miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym (kat. wiedza o mitologii)
Kamila Pudłowska - nagroda w XIII Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym (kat. praca literacka)
Olimpia Pijanowska - III miejsce w VI Maratonie Matematycznym
Klaudia Owczarek - III miejsce w VI Maratonie Matematycznym
Jakub Kurek - III miejsce w VI Maratonie Matematycznym
Klaudia Owczarek - III miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas VI "PITAGORAS"
Hanna Czachura - nagroda w konkursie recytatorskim rozgrywanym w ramach Międzyszkolnego Konkursu Charytatywnego "Pan Hilary 2017"
Hanna Mielnik - wyróżnienie w konkursie plastycznym rozgrywanym w ramach Międzyszkolnego Konkursu Charytatywnego "Pan Hilary 2017"
Karolina Fasuga, Julia Fitrzyk, Marek Jurczak, Kacper Rosiak, Hanna Karpińska, Natalia Cibor - III miejsce w konkursie sportowym rozgrywanym w ramach Międzyszkolnego Konkursu Charytatywnego "Pan Hilary 2017"
Wiktor Chrząstowski, Adam Kleniuk, Aleksander Kaczyński, Jakub Kierul - III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Minipiłki Siatkowej Uczniów Klas 4
Karolina Koźmińska - II nagroda w II edycji regionalnego konkursu edukacyjnego (etap gminno-powiatowy) "Z rodzinnego archiwum" pod honorowym patronatem Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych
Jakub Antoniuk - III miejsce w grupie do lat 8 w turnieju szachowym z okazji 60-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy
Oskar Perek - I miejsce w grupie do lat 10 w turnieju szachowym z okazji 60-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej w Świdnicy
Klaudia Owczarek, Wiktor Barabach, Igor Ryglowski - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Wodzie "Woda to Życie"
Oskar Perek - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Świdnickiego w Szachach Indywidualnych i III miejsce w Turnieju Szachowym z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
Liliana Jarząbek- II miejsce w kategorii juniorek młodszych do lat 14 w Mistrzostwach LZS Powiatu Świdnickiego w Szachach indywidualnych
Wiktoria Woźniak - II miejsce w etapie gminnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
Oskar Perek - Szachowy Mistrz Świdnicy do lat 10
Natalia Kardasz, Dominika Bazyluk, Kamila Pudłowska, Kinga Frączek, Oliwia Cieślak, Vanessa Bachta, Wiktoria Bejster, Amelia Karpińska - II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Minipiłki Siatkowej Trójek Dziewcząt
Marceli Roman - laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny"
Klaudia Owczarek - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny"
Miłosz Sznajder - laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Alfik Matematyczny"
Olimpia Pijanowska - finalistka II Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązaczek dla uczniów szkół podstawowych Dolnego Śląska
Oskar Perek - I miejsce w finałowym turnieju szachowym z cyklu "4 pory roku"
Anna Chruścik, Klaudia Malina - II miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
Marcel Litwiński, Rafał Szumski - III miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
Tobiasz Stuchlik, Fabian Supran, Karol Drozd, Marcel Litwiński, Kacper Wrzodek, Miłosz Krawczyk, Kamil Król, Filip Gusiacki - III miejsce w Turnieju Czwórek Chłopców w Minisiatkówce Klas VI
Michał Bartela - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego (konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii)
Olimpia Pijanowska - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego (konkurs leksykalno-gramatyczny)
Olimpia Pijanowska - zakwalifikowanie się do finału konkursu zDolny Ślązaczek z języka angielskiego
Natalia Głogiewicz, Oskar Perek, Jakub Jaworski, Krystian Kędzierski - VII miejsce w Szkolnych Mistrzostwach Dolnego Śląska w Szachach Zespołowych (etap wojewódzki)
Daniel Wielemborek, Karol Wiatrowski, Marcel Borkowski - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla uczniów klas II-III
Jakub Kurek, Igor Ryglowski, Wiktor Barabach - II miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy "Umiemy pomagać"
Natalia Głogiewicz, Oskar Perek, Jakub Jaworski, Krystian Kędzierski - II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Szachowym (strefa wałbrzyska)
Oskar Perek - I miejsce w V Wrocławskiej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych i Przedszkoli (II turniej)
Łucja Bednarska - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Wesoła Kokoszka”
Oskar Perek - II miejsce w V Wrocławskiej Lidze Szachowej Szkół Podstawowych i Przedszkoli (I turniej), III miejsce w kategorii do lat 11 na X Kongresie Dr. Jana Zukertorta we Wrocławiu
Karolina Koźmińska - II miejsce w województwie dolnośląskim w Konkursie Alfik Historyczny
Bartosz Pasternak - V miejsce w województwie dolnośląskim w Konkursie Alfik Historyczny
Konstancja Kulak, Daria Kwiecińska, Wiktoria Rafalont, Wiktoria Woźniak, Ania Galicka, Wiktoria Zięba - nagroda w XXV Festiwalu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej "Na szlaku"
Ola Bieżyńska, Zosia Kruźlak, Anastazja Matysiak, Amelia Miałszygrosz, Emilia Osiak, Natalia Smaza - nagroda w XXV Festiwalu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej "Na szlaku"
Oskar Perek - zdobycie II kategorii szachowej w Mistrzostwach Dolnego Ślaska Juniorów w Szachach Klasycznych - chłopcy do lat 9
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2015/2016
Ada Dobrowolska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
Klaudia Owczarek - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
Ania Miłkowska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
Jan Koczut - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
Jakub Kurek - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
Rafał Szumski - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
Ania Drożdż - I miejsce w biegu na 300 metrów w Finale Dolnośląskim Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci
Martyna Markiewicz - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Las i jego mieszkańcy"
Konstancja Kulak - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Promocji Zdrowego Stylu Życia
Maja Laska - III miejsce w VI Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Fantazja" w kategorii klas I-III
Amelia Powroźnik - III nagroda w XXVI Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Atrium" w kategorii do lat 10
Maja Laska - wyróżnienie w XXVI Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Atrium" w kategorii do lat 10
Wiktoria Rafalont - wyróżnienie w XXVI Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Atrium" w kategorii 11-13 lat
Anastazja Matysiak, Emilia Osiak, Marysia Polaczenko, Amelia Powroźnik, Maja Laska, Hania Kubik - wyróżnienie w XXVI Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Atrium" w kategorii zespoły wokalne
Marcel Litwiński - I miejsce w V Świdnickim Rodzinnym Konkursie Matematycznym
Aleksandra Wolano - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Dom to nie są ściany i dach, to są ręce mojej mamy"
Oskar Perek - III miejsce na IX Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży w szachach
Martyna Pożoga - wyróżnienie w X Rodzinnych Potyczkach z Ortografią
Ania Drożdż, Zuzia Rut, Zuzia Bednarz, Wiktoria Kacorzyk, Nataliia Cichosz, Wiktoria Koroblowska, Oliwia Szczepaniuk, Joasia Podraza - I miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych
Tomek Antoniak, Mateusz Gaździński, Mateusz Górzny, Robert Wcisło, Gracjan Paździora, Michał Marczyk - III miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych
Jan Koczut - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym PITAGORAS 2016
Tobiasz Stuchlik - wyróżnienie w XII Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym (praca literacka)
Szymon Silko, Norbert Majewski, Mateusz Gaździński, Mateusz Górzny, Tomek Antoniak, Robert Wcisło, Adrian Rembisz, Łukasz Sałata, Jakub Panas, Jan Koczut - III miejsce w Finale Dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce Czwórek
Natalia Kardasz, Oliwia Cieślak, Dominika Bazyluk, Kamila Pudłowska, Wiktoria Bejster, Laura Panas - III miejsce w Turnieju Minisiatkówki Dwójek Dziewcząt Klas IV
Natalia Kardasz - I miejsce w Indywidualnych biegach przełajowych Szkół podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych (klasy III-IV - 800 m)
Anna Drożdż - I miejsce w Indywidualnych biegach przełajowych Szkół podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych (klasy V-VI - 1000 m)
Krzysztof Wyszyński - I miejsce w Indywidualnych biegach przełajowych Szkół podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych (klasy III-IV - 800 m)
Zuzanna Bednarz - II miejsce w Indywidualnych biegach przełajowych Szkół podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych (klasy V-VI - 1000 m)
Natalia Wiatrowska - wyróżnienie w etapie powiatowym XXI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK
Szymon Silko, Norbert Majewski, Mateusz Gaździński, Mateusz Górzny, Tomek Antoniak, Robert Wcisło, Adrian Rembisz, Łukasz Sałata, Jakub Panas, Bartek Twardzicki, Jan Koczut - I miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej w Piłce Siatkowej Klas VI i zakwalifikowanie się do Mistrzostw Dolnego Śląska w Piłce Siatkowej
Natalia Wiatrowska - zakwalifikowanie się do etapu powiatowego XXI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK
Jan Koczut, Norbert Majewski - II miejsce w V Maratonie Matematycznym
Oskar Perek - II miejsce w kategorii do lat 10 i IV miejsce w kategorii OPEN w Wiosennym Turnieju Szachowym w Polkowicach
Julia Mielcarz - finalistka VII Powiatowych Potyczek z Językiem Angielskim i Niemieckim
Oskar Perek - I miejsce w szachowym turnieju VII Tewzadze Open w Dzierżoniowie, II miejsce w VI Szachowych Mistrzostwach Świdnicy
Marcel Litwiński, Karol Drozd, Ksawery Włostowski, Kacper Wrzodek, Miłosz Krawczyk, Fabian Supran, Rafał Szumski - I miejsce w Turnieju Minisiatkówki Trójek Chłopców klas V na szczeblu powiatowym, II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Minisiatkówki Trójek Chłopców klas V
Ania Chruścik, Michalina Wróbel, Ania Nykiel, Hania Górska, Klaudia Malina, Ola Oleksy, Olimpia Pijanowska, Olga Iwańska - III miejsca w Międzyszkolnym Turnieju Minisiatkówki Trójek Dziewcząt klas V
Lidia Banach - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania
Ania Chruścik, Olimpia Pijanowska, Vanessa Bachta - III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego
Natalia Wiatrowska - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania
Jakub Kurek - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Matematyczny"
Janek Koczut - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie "Alfik Matematyczny"
Szymon Silko, Norbert Majewski, Mateusz Gaździński, Mateusz Górzny, Tomek Antoniak, Robert Wcisło, Adrian Rembisz, Łukasz Sałata, Jakub Panas, Oskar Gawiński - I miejsce w turnieju mini-siatkówki chłopców w kategorii czwórek klas szóstych
Chór szkolny "LIBRO DI MUSICA" - I miejsce w XV Dziecięcym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Legnicy
Uczniowie klasy 2c - wyróżnienie w XXIV Świdnickim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych
Hubert Hołdyst - nagroda za rolę króla w XXIV Świdnickim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych
Marcel Borkowski - nagroda za rolę akordeonisty w XXIV Świdnickim Przeglądzie Zespołów Kolędniczych
Oskar Perek - I miejsce w rozgrywkach szachowych w III Memoriale Roberta Jamesa Fischera we Wrocławiu
Lena Janus - II miejsce w konkursie na szopkę bożonarodzeniową
Magda Gursztyn - zakwalifikowanie się do finału konkursu "zDolny Ślązaczek" z języka angielskiego
Wiktoria Pojasek - I miejsce w Mikołajkowych Zawodach Taekwondo
Wiktoria Bejster - I miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich
Marcel Litwiński - I miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich
Wiktor Chrząstowski - III miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich
Daria Kwiecińska, Julia Turek i Jakuba Kurek - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym "Jezus jest prawdziwym synem Bożym - Ewangelia wg św. Marka"
Oskar Perek - I miejsce w Turnieju Szachowym o Puchar Starosty Polkowickiego oraz II miejsce w Turnieju Szachowym IX Kongresu Jana Zukertorta we Wrocławiu
Aleksandra Otoka, Kamila Stryja, Natalia Wiatrowska - II miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy
Natalia Cichosz, Anna Dróżdż, Zuzanna Rut, Marta Majka, Milena Dudajek, Zuzanna Bednarz, Katarzyna Włosińska, Lidia Banach, Weronika Koroblowska, Magda Podraza, Ola Kierul, Natalia Wiatrowska - III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Minikoszykówki Dziewcząt
Mikołaj Kubś - zakwalifikowanie się do eliminacji powiatowych Dolnośląskiego Konkursu "zDolny Ślązaczek"
Igor Ryglowski - I miejsce w konkursie "Mam wybór - dbam o zdrowie"
Natalia Głogiewicz, Ola Wolano - zakwalifikowanie się do Międzyszkolnego Interdyscyplinarnego Konkursu Wiedzy Klas III "Super Główka"
Natalia Wiatrowska - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poezji Patriotycznej "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród"
Natalia Głogiewicz - I miejsce w V Turnieju Szachowym o Szablę Piłsudskiego
Chór "Libro di musica" - I miejsce w XVII Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie
Zespół wokalny "Zielone półnutki" - III miejsce w XVII Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie
Julia Wciórka, Jagoda Babiarz, Emilka Osiak - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Barwy Niepodległości"
Jagoda Babiarz - II miejsce w biegu na 400 m w dziecięcych biegach "Zanim dorosnę do maratonu"
Lena Janus, Kinga Skrzypacz, Oliwia Szubert - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ruchu Drogowego dla dzieci z klas drugich i trzecich
Ola Kierul - II miejsce w XIV Świdnickim Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas IV-VI
Szymon Silko - wyróżnienie w XIV Świdnickim Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas IV-VI
Oliwia Szubert - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Widokówka ze Świdnicy"
Marcelina Wójcik - wyróżnienie w XIII Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Wesoła kokoszka"
Maja Laska - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Codziennie odmawiajcie różaniec"
Oskar Perek - I miejsce w rozgrywkach szachowych - w IV Wrocławskiej Lidze Szkół Podstawowych i Przedszkoli
Anna Dróżdż, Natalia Cichosz, Zuzanna Rut, Marta Majka, Noemi Luzar, Milena Dudajek, Zuzanna Bednarz, Katarzyna Włosińska, Alicja Wójciak, Agata Hecman, Kamila Skonieczny, Jagoda Wróbel - I miejsce w finałach powiatowych międzyszkolnych sztafetowych biegów przełajowych
Chór szkolny "LIBRO DI MUSICA" - nagroda publiczności na Międzynarodowym Przeglądzie Chórów Pogranicza Polsko - Czeskiego w Pieszycach
Zuzanna Rut, Marta Majka, Noemi Luzar, Milena Dudajek, Zuzanna Bednarz, Katarzyna Włosińska, Alicja Wójciak, Agata Hecman, Kamila Skonieczny, Jagoda Wróbel - I miejsce w międzyszkolnych sztafetowych biegach przełajowych
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2014/2015
Natalia Owsianka - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu "Savoir Vivre na co dzień"
Igor Ryglowski - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Marsz dla Życia i Rodziny"
Wiktoria Wcisło - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Julia Chruścik - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Klaudia Owczarek - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Jakub Kurek - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Uczniowie klasy 3b - Grand Prix na XIV Międzyszkolnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych
Nina Kołakowska - wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastyczno–Literackim „Moja Mama”
Julia Chruścik - I miejsca w X Międzyszkolnym Konkursie Języka Polskiego
Julia Kot - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Pitagoras 2015
Janek Koczut - bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
Julia Krzesaj - II miejsce w kategorii klas 1-3 w konkursie plastycznym "Jesień życia, wiosną życia"
Aleksander Delfel - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Las i jego mieszkańcy"
Marcelina Wójcik, Natalia Głogiewicz - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Pan Hilary to ja i Ty"
Martyna Golan - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Pan Hilary to ja i Ty"
Łucja Miłkowska - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pan Hilary to ja i Ty"
Alicja Legan - nagroda w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pan Hilary to ja i Ty"
Lea Kapała - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pan Hilary to ja i Ty"
Ola Pająk, Julia Kot, Marta Luterek - III miejsce w II Powiatowym Konkursie Matematycznym
Ola Pająk - laureatka VIII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "I Ty możesz zostać baśniopisarzem"
Marcel Litwiński - I miejsce w IV Świdnickim Rodzinnym Konkursie Matematycznym
Marta Luterek, Piotr Kończewski - nagroda w konkursie literackim "Co bym zrobił jako Prezydent Miasta Świdnicy?"
Karol Drozd, Rafał Szumski, Kacper Wrzodek, Marcel Litwiński, Miłosz Krawczyk - I miejsce w Zawodach w Minisiatkówce Dwójek Chłopców Klas Czwartych w Świdnicy
Szymon Ścigała, Damian Bober, Dawid Olech, Dominik Sawa, Łukasz Sałata, Tomek Antoniak, Maciek Gołębiewski, Jakub Rosiak i Jakub Leończyk - III miejsce w V edycji Ligi Szkół Podstawowych w Piłce Ręcznej
Julia Chruścik -I miejsce w powiatowym konkursie "Mistrz Języka Polskiego"
Sandra Suchojad - nagroda i wyróżnienie w XII Dolnośląskim Konkursie Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z jajem 2015"
Oskar Gawiński-wyróżnienie w XII Dolnośląskim Konkursie Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z jajem 2015"
Zespół wokalny "Półnutki"-wyróżnienie w XII Dolnośląskim Konkursie Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z jajem 2015"
Mikołaj Lis, Tomek Antoniak, Szymon Silko, Łukasz Sałata, Mateusz Górzny, Norbert Majewski, Bartek Twardzicki, Robert Wcisło - II miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej w Minisiatkówce Chłopców klas piątych
Kacper Sowa - zwycięstwo w etapie powiatowym XX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK i zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego konkursu
Sandra Suchojad - wyróżnienie w etapie powiatowym XX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK
Sandra Suchojad, Kacper Sowa - zakwalifikowanie się do etapu powiatowego XX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK
Krystian Wychowanek - laureat VI Powiatowych Potyczek z Językiem Angielskim i Niemieckim "CHECK YOUR ENGLISH/PRÜFE DEIN DEUTSCH"
Ania Pętal, Paulina Piotrowska, Julia Kot, Ola Pająk, Wiktoria Wcisło - II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju "X Spotkania z Matematyką"
Mikołaj Lis, Tomek Antoniak, Szymon Silko, Mateusz Gaździński, Mateusz Górzny, Norbert Majewski, Bartek Twardzicki, Robert Wcisło - I miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Minisiatkówki Trójek Chłopców klas piątych
Ania Dróżdż, Zuzia Rut, Natalia Cichosz, Marysia Wicher, Weronika Koroblowska, Zuzia Bednarz, Julia Mielcarz, Wiktoria Pilch - II miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Minisiatkówki Dziewcząt "Trójki siatkarskie"
Piotr Bogun, Michał Madziała, Damian Bober, Dawid Olech, Kacper Socha, Dominik Sawa, Patryk Frankowski, Szymon Ścigała, Jakub Rosiak -
III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców "Czwórki siatkarskie"
Julia Brygier, Emilia Frankowska, Zuzia Czernicka, Wiktoria Wcisło, Ola Drzęźla, Julia Chruścik, Ania Pętal, Wiktoria Twaróg, Wiktoria Plecety, Ola Norbert -
III miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców "Czwórki siatkarskie"
Jan Koczut - bardzo dobry wynik (92% punktów) w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny
Mikołaj Lis, Łukasz Sałata - II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego oraz awansu do turnieju strefy wałbrzyskiej
Julia Brygier, Emilia Frankowska, Zuzia Czernicka, Wiktoria Wcisło, Ola Drzęźla - III miejsce w I Edycji Turnieju Siatkówki Dziewcząt "Świdnicka Volleymania 2015"
Marta Luterek- I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Gramatyczno-Leksykalnym z Języka Angielskiego
Chór szkolny "Libro Di Musica" - wyróżnienie w XI Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Bolkowie
Sandra Suchojad - wyróżnienie w XI Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Bolkowie
Zespół wokalny "Półnutki" - wyróżnienie w XI Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Bolkowie
Karol Sproski, Bartek Trojanowski, Jakub Piotrowski - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla klas II-III
Martyna Hołdys, Julia Brygier i Emilia Frankowska - II miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy "Umiemy pomagać"
Konstancja Kulak, Miłosz Kałwak - I miejsce w VIII Międzyszkolnym Interdyscyplinarnym Konkursie Wiedzy Klas III "Super Główka"
Zespół wokalny "Ósemki" - wyróżnienie w XVI Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie
Chór szkolny "Libro Di Muzica"- wyróżnienie w XVI Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie
Sandra Suchojad - III miejsce w XVI Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie
Zespół wokalny "Piątaki" - wyróżnienie w XXIII edycji Przeglądu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej "Na szlaku"
Zuzanna Czernicka - I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla klas IV - VI
Marta Luterek - I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla klas IV - VI
Sylwia Borkowska - wyróżnienie w XIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym dla klas IV - VI
Konstancja Kulak i Kinga Srzypacz - zakwalifikowanie się do miejskiego etapu Konkursu Recytatorskiego "Wesoła Kokoszka"
Olimpia Pijanowska - I miejsce w szkolnym konkursie pięknego czytania
Ania Pętal, Iza Ostaszewska, Ola Norbert, Ala Wójciak, Kasia Włosińska, Maja Sołtys, Zuzia Bednarz, Wiktoria Wcisło, Julia Chruścik, Zuzia Czernicka, Wiktoria Twaróg - III miejsce w drużynowych biegach przełajowych na "Orlikach" OSiR
Dominik Sawa, Mikołaj Lis, Robert Wcisło, Bartek Twardzicki, Bartek Kubinka, Jan Koczut, Denis Harchala, Damian Bober, Mateusz Gaździński, Michał Madziała - III miejsce w drużynowych biegach przełajowych na "Orlikach" OSiR
Dominik Sawa, Michał Madziała, Jakub Rosiak, Szymon Ścigała, Damian Bober - I miejsce w turnieju piłki nożnej klas VI na "Orlikach"
Łukasz Sałata, Jan Koczut, Hubert Kurczyński, Gracjan Paździora, Mateusz Górzny, Bartek Szewczyk - II miejsce w turnieju piłki nożnej klas V na "Orlikach"
Piotr Kończewski, Przemysław Bober, Patryk Frankowski - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
w roku szkolnym 2013/2014
Anna Wojtusiak - III miejsce w konkursie "Epizody z najnowszej historii Polski w komiksie"
Paula Kaczmarczyk - I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Języka Polskiego
Bartosz Pasternak i Jakub Kurek - I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Klas Trzecich "Asy z Trzeciej Klasy"
Weronika Romek, Konstancja Kulak, Miłosz Kałwak, Kacper Karwowski - wyróżnienie w szkolnym konkursie literackim klas drugich "Jedz zdrowo kolorowo"
Magdalena Nowicka, Patryk Dżoń - II miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym
Aleksandra Król - II miejsce w X Jubileuszowym Międzynarodowym Konkursie Mitologicznym w kategorii wiedza o mitologii
Jacek Wierciński - III miejsce w X Jubileuszowym Międzynarodowym Konkursie Mitologicznym w kategorii wiedza o mitologii
Aleksandra Pająk - nagroda w X Jubileuszowym Międzynarodowym Konkursie Mitologicznym w kategorii praca literacka
Julia Chruścik - wyróżnienie w X Jubileuszowym Międzynarodowym Konkursie Mitologicznym w kategorii praca literacka
Olimpia Pijanowska, Adam Kurzawa - III miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie "Znam baśnie Andersena"
Paula Kaczmarczyk, Adrian Noske, Konrad Sosnowski, Rafał Lis - II miejsce w I Powiatowym Konkursie Matematycznym
Piotr Kowalski - I miejsce w szkolnym konkursie klas trzecich "Zdrowo żyję"
Jakub Kurek, Bartosz Pasternak - II miejsce w szkolnym konkursie klas trzecich "Zdrowo żyję"
Jakub Kański - III miejsce w szkolnym konkursie klas trzecich "Zdrowo żyję"
Zuzanna Czernicka - II miejsce w Dolnośląskim Konkursie "Moja książka - nie książka"
Julia Chruścik - I miejsce w województwie w I edycji Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK HISTORYCZNY
Piotr Kończewski - II miejsce w województwie w I edycji Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK HISTORYCZNY
Julia Chruścik - II miejsce w III Rodzinnym Konkursie matematycznym
Sylwia Borkowska, Marta Luterek, Kacper Sowa - wyróżnienie w XI Dolnośląskim Konkursie Piosenki dla Dzieci i Młodzieży "Przebój z jajem 2014"
Sandra Suchojad - wyróżnienie w eliminacjach do XIX Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces"
Julia Doruch - I miejsce w VIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią w kategorii "Starsi" zorganizowanych przez SP 105
Szymon Wolano - I miejsce w VIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią w kategorii "Starsi" zorganizowanych przez SP 105
Nadia Bielecka - I miejsce w VIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią w kategorii "Młodsi" zorganizowanych przez SP 105
Adam Kurzawa - II miejsce w VIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią w kategorii "Młodsi" zorganizowanych przez SP 105
Aleksandra Wolano - II miejsce w VIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią w kategorii "Młodsi" zorganizowanych przez SP 105
Karolina Koźmińska - wyróżnienie w VIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią w kategorii "Młodsi" zorganizowanych przez SP 105
Anna Galicka - wyróżnienie w VIII Rodzinnych Potyczkach z Ortografią w kategorii "Młodsi" zorganizowanych przez SP 105
Sandra Suchojad - nagroda w powiatowych eliminacjach XIX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK oraz zakwalifikowanie się do wojewódzkiego etapu konkursu
Zuzanna Czernicka - nagroda w Dolnośląskim Przeglądzie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży w Lubinie
Mikołaj Lis - zakwalifikowanie się do II etapu Konkursu Matematycznego PANGEA organizowanego przez Vistula University w Warszawie
Konrad Sosnowski - zakwalifikowanie się do II etapu Konkursu Matematycznego PANGEA organizowanego przez Vistula University w Warszawie
Jan Koczut - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY
Paula Kaczmarczyk - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY
Piotr Kończewski - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY
Rafał Lis - bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY
Konrad Sosnowski - dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY
Jędrzej Kulak - dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY
Karol Drozd - najlepszy wynik klas trzecich w Ogólnopolskim Konkursie ALFIK MATEMATYCZNY
Aleksandra Żelazowska, Magdalena Nowicka, Kacper Krawczyszyn, Paula Kaczmarczyk, Rafał Lis - I miejsce drużynowo w w Międzyszkolnym Turnieju „Szkolne Spotkania z Matematyką”
Aleksandra Żelazowska, Magdalena Nowicka - I miejsce ex aequo w Międzyszkolnym Turnieju „Szkolne Spotkania z Matematyką”
Anna Galicka, Wiktor Barabach - I miejsce ex aequo w szkolnym konkursie klas trzecich "Czytam i rozumiem"
Jakub Kurek, Jakub Dobrowolski - II miejsce ex aequo w w szkolnym konkursie klas trzecich "Czytam i rozumiem"
Stanisław Pliszka - III miejsce w szkolnym konkursie klas trzecich "Czytam i rozumiem"
Karolina Chrzanowska - wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Niebezpieczne sytuacje w szkole – jak im zapobiegać”
Karol Drozd - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Najpiękniejsza Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa”
Amelia Cieślak - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Najpiękniejsza Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa”
Natalia Ruszaj - III miejsce w Drugiej Ogólnopolskiej E-Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży pod patronatem Narodowego Rozwoju Sportu „Polski Sport 2024” w koszykówce
Julia Kunas - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ~ Boże Narodzenie – Nowy Rok”
Konstancja Kulak - nagroda w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ~ Boże Narodzenie – Nowy Rok”
Wiktoria Bejster - nagroda w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ~ Boże Narodzenie – Nowy Rok”
Jakub Zarzycki - nagroda w Konkursie Plastycznym „Kartka świąteczna ~ Boże Narodzenie – Nowy Rok”
Przemek Bober - III miejsce w Konkursie Plastycznym "Góry - moja pasja" organizowanym w ramach XVIII DNI GÓR
Łucja Bańkowska, Marcelina Moneta, Tomasz Sołtys - I miejsce w XVII
Międzyszkolnym Konkursie Pierwszej Pomocy "Umiemy pomagać"
Ola Król, Ola Kośna i Jacek Wierciński - III miejsce w Konkursie Plastycznym "Góry - moja pasja" organizowanym w ramach XVIII DNI GÓR
Anna Galicka - nagroda w XI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Wesoła Kokoszka"
Viktoria Łokotko - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Las i jego mieszkańcy"; II miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym
Kacper Sowa - I miejsce w XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie
Sandra Suchojad - III miejsce w XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie
Alicja Kubik - wyróżnienie w XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie
Hanna Kusideł - wyróżnienie w XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie
Chór szkolny - wyróżnienie w XV Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Żarowie
Chór szkolny - II miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Chórów Młodzieżowych SKORA-SONG w Chojnowie
Sandra Suchojad - nagroda w Miejskim Konkursie Recytatorskim pt."Nie rzucim ziemi skąd nasz ród"
Julia Kunas - wyróżnienie w konkursie plastycznym pt."Barwy Niepodległości"
oraz w Konkursie Plastycznym " Widokówka ze Świdnicy"
Konstancja Kulak - I miejsce w konkursie plastycznym "Widokówka ze Świdnicy"
Julia Kot - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania
Julia Waszkiewicz - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
Magdalena Nowicka - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym
Ola Kośna - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania
Sandra Suchojad - zakwalifikowania się do finału Miejskiego Konkursu
Recytatorskiego Poezji Patriotycznej
Weronika Romek - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Świat pszczół" zorganizowanym przez MDK w Świdnicy z okazji 10-lecia Powiatowego Zrzeszenia Pszczelarzy w Świdnicy
Tomasz Sołtys, Konrad Sosnowski, Adrian Miśta - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym