V SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z klas 0-8 do udziału w V Szkolnym Festiwalu Piosenki Kawalerów Orderu Uśmiechu.

Warunkiem uczestnictwa w tym festiwalu jest przesłane do 6 października 2020 r. pliku filmowego z wykonaniem piosenki, którego autorem tekstu, melodii lub wykonawcą jest Kawaler Orderu Uśmiechu, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nagrań można dokonywać solo, w duecie czy w zespołach.
Wszystkie filmy zostaną umieszczone na szkolnej stronie internetowej, gdzie widzowie będą mogli głosować na najlepsze wykonanie (NAGRODA PUBLICZNOŚCI). Dodatkowo zostanie powołane jury festiwalu, które dokona oceny w poszczególnych kategoriach.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 14 października 2020 r. na akademii z okazji DNIA NAUCZYCIELA, a laureaci będą mieli możliwość zaśpiewania na żywo przed publicznością.