DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE 1B

Święto Babci i Dziadka to dzień wyjątkowy nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, radości i zabawy.

Z tej to okazji w czwartek 6 lutego 2020 r. w klasie 1B odbyła się wspaniała uroczystość z udziałem przybyłych licznie babć, dziadków, rodziców i dzieci, które uczciły to wyjątkowe święto popisami artystycznymi.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych szczęśliwych dni w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

autor tekstu - p. J. Wołoszyn

autor zdjęć - rodzice