DZIAŁANIA SZKOLNEGO WOLONTARIATU

Z okazji Dnia Wolontariusza, który obchodzony jest w grudniu,  nasze szkolne koło zostało wyróżnione przez panią prezydent Beatę Moskal – Słaniewską.

Otrzymaliśmy pismo oraz nagrody, które czekają na najbardziej aktywnych wolontariuszy. W tym roku pomimo specyficznych trudnosci wolontariat przy SP 8 kontynuuje swoją działalność. Udało się nam przygotować Szlachetną Paczkę, zaś  stałe grono uczniów z kas 8 i 7 angażuje się w prace na rzecz schroniska dla zwierząt. Pani Marzena Zięba przeprowadziła Maraton Pisania Listów Amnesty International w formie online. Oprócz tego klasa 7c zorganizowała zbiórkę odzieży i obuwia dla dzieci z domu dziecka oraz do szpitala.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszych działań i zachęcamy do angażowania się w pomoc innym!

PODZIĘKOWANIE OD PANI PREZYDENT

PODZIĘKOWANIE OD SZLACHETNEJ PACZKI