SUKCES PLASTYCZNY JULII FIGLEWICZ Z KLASY 2A

18 grudnia 2020 r. odbyło się podsumowanie Miejskiego Konkursu na Bombkę Bożonarodzeniową zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy.

Celem konkursu było zachowanie najciekawszych tradycji związanych z obchodami świąt Bożego Narodzenia, rozwijanie wyobraźni i kreatywności plastycznej z wykorzystaniem dowolnych technik rękodzielniczych i plastycznych oraz prezentacja i popularyzacja twórczości rękodzielniczej dzieci i młodzieży.

Komisja przeanalizowała 175 prac z 13 placówek z terenu Świdnicy oraz 4 spoza miasta. Postanowiła nagrodzić 35 i wyróżnić 36 prac w trzech kategoriach wiekowych.

Julia Figlewicz z klasy 2a reprezentowała naszą szkołę i zdobyła wyróżnienie w kategorii dzieci 8-11 lat. Gratulujemy!

autor tekstu: p. A. Richter