UCZNIOWIE KLASY 2B NA ZABAWIE KARNAWAŁOWEJ

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych.

Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

15 lutego 2021 r., w klasie 2B odbył się bał karnawałowy. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala lekcyjna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, gwiazdami i plakatami zachęcała do szampańskiej zabawy. W klasie zaroiło się od piratów, policjantów, wróżek, księżniczek, aniołów
i kotów. Wszyscy uczniowie świetnie bawili się w rytmach ulubionych utworów muzycznych. Sprawdzali również swoje umiejętności podczas różnych konkursów. Nasi rodzice jak zwykle stanęli na wysokości zadania i przygotowali słodki poczęstunek oraz napoje dla dzieci.

autor tekstu i zdjęć - p. J. Wołoszyn