DZIEŃ KOBIET - WYJĄTKOWE ŚWIĘTO W 1A

8 marca 2021 r., w klasie 1A dziewczynki obchodziły Dzień Kobiet.

Wszyscy uczniowie w tym dniu pojawili się w szkole elegancko ubrani. Chłopcy zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni. Zaśpiewali głośno 100 lat i złożyli serdeczne życzenia swoim koleżankom oraz wręczyli drobne upominki. Dziewczynki tryskały energią, były uśmiechnięte i zadowolone. Brały udział w różnych konkurencjach. Grały w ruletkę, odgadywały zagadki związane z zawodami. Następnie grały w matematycznego „Milionera”, układały puzzle na czas, rysowały laleczkę pod dyktando oraz próbowały czytać „Językowe łamańce”. Na zakończenie wszystkie damy otrzymały dyplomy za odwagę i aktywny udział w konkurencjach.

Ten wyjątkowy, energiczny dzień pozostanie wszystkim na długo w pamięci. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku oraz upominków.

Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym FB.

autor tekstu i zdjęć - p. J. Janiak