SZLACHETNA PACZKA W NASZEJ SZKOLE

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do projektu „Szlachetna Paczka”. W tym roku Szlachetna Paczka pomoże także osobom, które dotknęła pandemia COVID-19.

Do takich właśnie potrzebujących należy nasza rodzina: rodzice z dwójką synów: 6-letnim i jednorocznym. Rodzina do niedawna radziła sobie znakomicie. Pani pracowała w gastronomii, później na produkcji. Mąż zajmował się wyuczonym zawodem, był fryzjerem. Niestety jego zakład został zlikwidowany, a mężczyzna zatrudnił się w budowlance. Tutaj też nie zagrzał miejsca na długo, firma zaczęła zwalniać pracowników z powodu panującej pandemii. Mama aktualnie opiekuje się dziećmi i zapisała się na kurs, po którym będzie mogła iść na staż. W tym momencie całkowity dochód rodziny nie przekracza kwoty 2040zł.
Edit: pan w zeszłym tygodniu podjął pracę!

Najważniejsze potrzeby Rodziny to:
Żywność:
mleko -Nestle resource Junior (rossman),14 m-cy zupki/słoiczki, przeciery, soczki, tubki z owocami i jogurtami ,kaszki, herbata, cukier, kawa, olej, ryż, dżem, kasza, konserwy mięsne, makaron, konserwy rybne, mąka, owoce i warzywa w puszkach, słodycze, słoiki: gołąbki, fasolka, pulpety, zupy w proszku, mięsiwo, sery białe i żółte, kremy czekoladowe, kiełbasy pakowane próżniowo.
Środki czystości:
proszek do prania, mydło/żel myjący, płyn do płukania, szampon, płyn do mycia naczyń, pasta do zębów, płyny czyszczące, szczoteczki do zębów, chusteczki nawilżające, krem pielęgnujący Bambino, oliwka, pampersy 15-25kg.

Artykuły szkolne:
zeszyty, papier kolorowy, bloki, nożyczki, kredki, piórnik, farbki, klej, przybory do pisania, plastelina.
Opał:
Rodzina zbiera drewno w lesie, ponieważ nie stać ich na zakup węgla. Mamy już wybrany zaprzyjaźniony skład opałowy, który zawiezie węgiel. Osoby chętne do przekazania środków na zakup opału, prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorkami poprzez Librus lub Classroom.
Oprócz tego:
kurtka zimowa męska, rozmiar M, wysoki 178, szczupły,
buty Trapery męskie, rozmiar 43, czarne
obuwie sportowe damskie, rozmiar 41, czarno-białe
zegarek męski.
Ze sprzętów domowych to (gdyby ktoś miał mało używane):
lodówka, kuchenka elektryczna, tablet do zdalnego nauczania, stół i 4 krzesła, aparat fotograficzny.
RZECZY ZBIERAMY OD PONIEDZIAŁKU 30 listopada DO ŚRODY 9 grudnia 2020 r. W BUDYNKU B w godzinach między 8.00 a 10.00 oraz między 12.00 a 13.00, codziennie oprócz soboty i niedzieli.

Uprzejmie prosimy, ze względów organizacyjnych, trzymać się wyznaczonych terminów.
Z góry dziękujemy za okazaną życzliwość.
organizatorki Magdalena Klimkiewicz i Anna Pazgan