PROJEKT EDUKACYJNY "POEZJA I DOBROĆ... I WIĘCEJ NIC - CYPRIAN KAMIL NORWID"

24 września 2021 r. przypada 200. rocznica urodzin Cypriana Kamila Norwida.

W uznaniu zasług twórcy dla polskiej sztuki i polskiej kultury, w 200-lecie jego urodzin, Sejm Rzeczypospolitej Polskiej podjął uchwałę ustanawiającą rok 2021 Rokiem Cypriana Kamila Norwida.
Nasza szkoła we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Świdnicy serdecznie zaprasza uczniów do wzięcia udziału w projekcie edukacyjnym "Poezja i dobroć... i więcej nic – Cyprian Kamil Norwid".

Możecie wziąć udział w 3 konkursach:
1."Norwid w podróży"
2. "Jak go widzę?"
3. "Muzyczne fascynacje"

Szczegóły każdego wyżej wymienionego konkursu znajdziecie w regulaminach.

REGULAMIN KONKURSU "NORWID W PODRÓŻY"

REGULAMIN KONKURSU "JAK GO WIDZĘ?"

REGULAMIN KONKURSU "MUZYCZNE FASCYNACJE"

Prace oddajemy do 24 czerwca, jeśli uczeń chciałby przedłużyć termin złożenia pracy w bibliotece szkolnej, wraz z bibliotekarzem będą mogli ustalić termin w sierpniu.

Każda praca zostanie nagrodzona jedną oceną celującą z przedmiotu, który związany jest z treścią zadania (język polski, geografia, plastyka, muzyka, informatyka). Oceny te wpisane będą we wrześniu nowego roku szkolnego.

Niektóre z prac zostaną nagrodzone dodatkowo w naszej szkole.