SZLACHETNA PACZKA - RAPORT

W tym szczególnie trudnym  roku po raz kolejny drużyna SP nr 8 okazała swoje otwarte i szczodre serce.

Pomimo  ograniczeń wprowadzonych wskutek wirusa do szkoły dostarczono wszystkie produkty, o które prosiła nasza rodzina. Do paczki trafiły: kołdry, pościel, poduszki, ręczniki, ubrania, obuwie, sanki, zabawki, prezenty - między innymi robot na pilota, plecak ,środki czyszczące, proszki do prania, słodycze, pieluchy, płyny do higieny, kosmetyki, talon do sklepu z artykułami domowymi, pasty, szczoteczki do zębów, kosmetyki, mleko dla młodszego chłopca, przybory szkolne, papiernicze i wiele innych rzeczy. Dzięki prywatnym sponsorom udało się podarować również nową pralkę, nową kuchenkę z firmy Electrolux, używaną lodówkę, tablet oraz aparat fotograficzny. Wyrazy wdzięczności kierujemy do rodziców oraz nauczycieli, którzy przekazali fundusze na zakup opału, zaprzyjaźniona firma zawiozła naszej rodzinie dwie tony węgla. Dziękujemy:  paniom i panom z obsługi za sprawną zbiórkę darów, wolontariuszkom, które pięknie zapakowały wszystkie artykuły, pani dyrektor za zorganizowanie transportu naszych 35 paczek, wolontariuszom, którzy załadowali paczki do samochodu, a w sobotę zanosili je do mieszkania. Przy wręczaniu prezentów wszystkich ogarnęło wzruszenie na widok takiego dobra. Obdarowana rodzina przekazuje ogromne podziękowania za wszystkie dary, a wolontariusz z fundacji Wiosna organizującej tę akcję podsumował: JESTEŚCIE WIELCY.
Gdyby ktoś jeszcze chciał wspomóc akcję, zapraszam na stronę internetową: https://www.szlachetnapaczka.pl/, na której znajdą Państwo wszelkie informacje dotyczące sposobów wsparcia.
Warto Pomagać!
organizatorki Magdalena Klimkiewicz i Anna Pazgan