CO SŁYCHAĆ WE WROCŁAWSKIM ZOO?

Wszyscy wiedzą, że 1 czerwca jest w szkołach dniem wyjątkowym. Uczniowie nie mają lekcji, wyjeżdżają wraz ze swoimi wychowawcami na wycieczkę, organizują zawody sportowe albo idą na lody... To przecież Dzień Dziecka!

Klasy 2a i 2b wybrały się do wrocławskiego zoo. Z uwagi na obostrzenia związane z epidemią obowiązujące od ponad roku, dawno takiej imprezy nie było!
Dzieci zwierzały się, że tak bardzo na nią czekały, iż nie zmrużyły oka.
Rano wszyscy punktualnie stawili się nad Zalewem Witoszówka i oczekiwali na przyjazd autokaru.
Swoje wrażenia z wycieczki uczniowie opisali w swoich notatkach, które załączamy poniżej.
Nauczycielki, które opiekowały się dziećmi: p. Jadwiga Wołoszyn, p. Anna Richter, p. Monika Perlikowska oraz p. Paulina Galica, zauważyły, nie kryjąc satysfakcji, że wyprawa do zoo dała uczniom wiele radości i odprężenia:)

WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA ZOBACZYĆ NA NASZYM FB.

autor: Aleksandra Sentkowiak 2a

autor: Julia Figlewicz 2a