WYJĄTKOWY DZIEŃ W KLASIE 1A

Każde, nawet najmłodsze dziecko już wie, że 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu uczniowie z klasy 1A do lekcji przygotowywali się w towarzystwie ukochanego pluszaka.

Na początku zajęć dzieci obejrzały prezentacje multimedialną ,,Święto Pluszowego Misia’’. Poznały historię powstania pluszaka oraz usłyszały kilka ciekawostek na temat wyglądu i życia niedźwiedzi żyjących na różnych kontynentach. Następnie prezentowały swoje przytulanki i opowiadały historie związane ze swoją maskotką. Wzięły udział w zabawie tanecznej oraz rysowały misia pod dyktando krasnala Tadzika. Podczas zajęć opiekowały się i przytulały swoje maskotki. Zarówno dzieci jak i misie były bardzo grzeczne na zajęciach. Przytulanki  bacznie przyglądały się swoim opiekunom, jak wspaniale pracują, bawią się i świętują. To był wyjątkowy dzień, bo wiemy, że misie odgrywają bardzo ważną rolę w życiu każdego z nas.

autor tekstu - p. J. Janiak

autorzy zdjęć - rodzice