NAJNOWSZY NUMER GAZETKI SZKOLNEJ "GŁOS ÓSEMKI"

Drodzy Czytelnicy!

Witamy Was serdecznie w tym pięknym wiosennym czasie, gdy wszystko budzi się do życia.

Wraz z nadchodzącą wielkimi krokami wiosną zapraszamy Was do przeczytania najnowszego numeru „Głosu Ósemki”, w którym znajdziecie między innymi: artykuły dotyczące świąt wielkanocnych i wiosny, przepisy na słodkie przekąski, krzyżówkę i dużą dawkę dobrego humoru.

Gościem tego wydania gazetki jest Pan Michał Kulig - nasz szkolny Pedagog, z którym wywiad znajdziecie w „Głosie Ósemki”; serdecznie polecamy.

Zachęcamy Was także do zapoznania się z naszą twórczością: opowiadaniem i wierszami. Specjalnie dla Was nasze dziennikarki stworzyły świąteczno-wiosenną rymowankę z ilustracjami. Jeśli interesują Was aktualne nowinki i tematy, koniecznie zajrzyjcie do rubryki „Na czasie”. Są tam artykuły o kulturze w dyskusji, zachowaniu na lekcjach online, zachowaniu w muzeum; jeden z naszych redaktorów rozważa, czy jest możliwy dzień bez telefonu?

Zachęcamy Was do przeczytania wiosennego „Głosu Ósemki”, dzięki któremu zainspirujecie się recenzjami naszych ulubionych książek. Jeśli chcecie stworzyć coś wyjątkowego i nietypowego, dajcie upust swojej wyobraźni i zróbcie stylową bransoletkę z muliny! Instrukcję znajdziecie w naszej gazetce.

Mamy nadzieję, że gazetka przypadnie Wam do gustu! Zapraszamy! Na dobry początek wiosny przeczytaj „Głos Ósemki” radosny!

Specjalnie dla Was, drodzy Czytelnicy, przygotowaliśmy też wiosenno-świąteczne życzenia: smacznego jajka, kolorowej, miłej, zdrowej Wielkanocy; wesołego zajączka i mokrego śmigusa-dyngusa. Niech ptaszki śpiewają, a pączki zakwitają. Wiosny bez pochmurnych dni. Radosnych, ciepłych chwil. Niech w Waszych sercach znowu zakwitnie życie i zaświeci słońce obficie!

Życzą redaktorzy ,,Głosu Ósemki":

Maja Białoń, Lila Jarząbek, Marcelina Koćmirska, Karol Konarzewski, Maria Lizurej, Hanna Mielnik, Piotr Niedziela, Paweł Puślecki, Hania Rolska, Ola Sierakowska, Łucja Sobolewska, Nina Ząbkiewicz; pod opieką Pani Natalii Jezierskiej.

GŁOS ÓSEMKI