SPOTKANIE UCZNIÓW KLAS 3 Z POLICJANTEM

6 lutego 2020 roku zorganizowane zostało spotkanie dla klas 3 z przedstawicielem Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy-  asp. Szymonem Szczepaniakiem.

Celem spotkania było bezpieczeństwo dzieci w trakcie zbliżających się ferii zimowych. Funkcjonariusz przestrzegał przed zagrożeniami, jakie mogą spotkać uczniów w czasie zabaw na śniegu i lodzie. Mówił także o niebezpieczeństwach, jakie mogą czyhać na dzieci podczas uprawiania sportów zimowych. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe. Podczas spotkania funkcjonariusz przekazał uczniom wiele cennych informacji dotyczących bezpieczeństwa, odniósł się między innymi do prawidłowego zachowania w kontaktach z obcymi oraz przypomniał o stosowaniu „Zasady ograniczonego zaufania”.

autor tekstu - p. J. Rzeczycka

autor tekstu i zdjęć - p. J. Rzeczycka, p. J. Janiak