ŚWIĄTECZNO-ZIMOWY NUMER GAZETKI SZKOLNEJ "GŁOS ÓSEMKI"

Zapraszamy Was do zapoznania się z drugim, świąteczno-zimowym, numerem „Głosu Ósemki”.

Jeśli chcielibyście się dowiedzieć, jak obchodzi się Boże Narodzenie w sąsiadujących z Polską krajach, przeczytać świąteczne i zimowe opowiadania oraz wiersze lub znaleźć inspiracje czytelnicze, jest to numer dla Was!
Zapraszamy Was serdecznie do przeczytania wywiadu z Panią Dyrektor Małgorzatą Gryń-Chlebicką. W tym wydaniu gazetki znajdziecie również zimowe i świąteczne ciekawostki, przepisy kulinarne na smaczne co nieco oraz artykuły z serii "zrób to sam". Dla narzekających na nudę mamy propozycję rozwiązania krzyżówki, a na poprawę humoru - dowcipy.
Mamy nadzieję, że artykuły przypadną Wam do gustu i każdy z Was znajdziecie wśród nich coś dla siebie. Na ten wyjątkowy czas składamy Wam serdeczne autorskie życzenia :)

ŚWIĄTECZNO-ZIMOWY NUMER "GŁOSU ÓSEMKI"

Dużo szczęścia i radości niech w Waszych sercach gości.

Niech gwiazda z nieba spadnie - w Waszych sercach zostanie.

I niech każde dziecko prezent dostanie!

W ferie dużo śniegu życzymy, wspaniałej zimy,

jazdy na sankach i ulepienia bałwanka!

Zdrowia w czasie pandemii,

w Nowym Roku marzeń sto,

wiedzy większej niż w encyklopedii....

Niech się wszystko spełni to.

Niech przez komin z prezentami wejdzie… Kto? Mikołaj!

Niech zostanie z Wami i rozpocznie Nowy Rok

pięknymi fajerwerkami!

Niech rozjaśni niebo i serc naszych mrok -

oby wokół nas był życzliwych ludzi tłok.

Niech szczęśliwy będzie każdy z nas w ten Nowy Rok!

Redakcja „Głosu Ósemki”

autorzy tekstu - redakcja "Głosu Ósemki" pod przewodnictwem Pani Natalii Jezierskiej