ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "MIŚ - MÓJ PRZYJACIEL Z KSIĄŻKI"

7 grudnia 2020 r. rozstrzygnięty został konkurs pt. „Miś – mój przyjaciel z książki”.

Adresowany on był do najmłodszych uczniów naszej szkoły. Wzięło w nim udział piętnaścioro dzieci, które zaprezentowały piękne niedźwiadki wykonane różnymi technikami plastycznymi. Jury przyznało 8 nagród.
Nagrodzeni uczniowie to: Mateusz Walczak, Jagoda Chołko, Ola Brożbar, Natalia Plichta, Krzyś Lizurej, Ida Szczerska, Tymek Świtoń, Jagoda Antoniak. Wyróżnienia za udział w konkursie otrzymały następujące dzieci: Ula Adamus, Maja Rzepiak, Laura Gliwa, Ola Suszycka, Ala Gusarow, Milena Bajor, Michał Żukowski. W bibliotece szkolnej dzieci otrzymały nagrody: książki, przybory szkolne i piłeczki antystresowe.

Dziękujemy dzieciom za udział w konkursie. Piękne misie ozdobią wkrótce bibliotekę szkolną :)

autor tekstu - p. R. Zalas, p. A. Barańska,

autor zdjęć - p. R. Zalas, p. B. Bilańska-Świerzko