DZIEŃ KOBIET W KLASIE 2A I 2B

Jak na 8 marca przystało, uczniowie klasy 2A i 2B świętowali w tym dniu Dzień Kobiet.

W przystrojonej balonami sali elegancko ubrane dziewczynki przyjmowały życzenia od swoich kolegów. Równie elegancko ubrani chłopcy zaśpiewali koleżankom tradycyjne Sto lat, wręczyli im tulipany i upominki.
Chłopcy przygotowali dla dziewczynek serię pytań, które pozwoliły lepiej je poznać, na przykład: jaki jest twój ulubiony sport, o jakich wakacjach marzysz, kim chcesz być w przyszłości...
Pani wychowawczyni zaproponowała dziewczynkom, podobnie jak chłopcom, kiedy we wrześniu mieli swoje święto, aby naradziły się i wypowiedziały trzy życzenia. Jednym z nich była prośba o niezadawanie pracy domowej i pani życzenie to spełniła:)
Na zakończenie dzieci rozwiązywały quizy interaktywne i odpowiadały na pytania związane z Dniem Kobiet.
Dziewczynki pięknie podziękowały swoim kolegom za przygotowane niespodzianki.

Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym FB.

autor tekstu - p. A. Richter

autor zdjęć - p. A. Richter, p. J. Wołoszyn