PODSUMOWANIE KONKURSU „W KRAINIE ŚW. MIKOŁAJA”

Wraz z początkiem grudnia na specjalnie utworzony do tego celu adres mailowy zaczęły spływać od dzieci z klas młodszych przepiękne, pełne fantazji prace plastyczne.

Sprawiło to wielką radość paniom, które zorganizowały ten konkurs - pani Jadwidze Wołoszyn i pani Annie Richter, ponieważ w tych wyjątkowo trudnych czasach bardzo im zależało, aby wywołać w dzieciach chęć do kreatywnego działania.
Prace konkursowe nadesłało 28 uczniów z klas I-III oraz czworo dzieci z oddziału zerowego.
W związku z tym, że prace były wykonane z dużym zaangażowaniem i artystycznym smakiem, jury postanowiło zamieścić na szkolnej stronie internetowej wszystkie dzieła, a z chwilą powrotu do szkoły, symbolicznie nagrodzić ich autorów.

Oto nasi artyści:

Klasy pierwsze: Zofia Reszke, Hania Bułat, Zuzanna Marciniec, Wojciech Nykiel, Malwina Strzyżewska, Mateusz Kalemba, Łucja Szeredi.

Klasy drugie: Martyna Wójtowicz, Beata Bryndza, Borys Dobrowolski, Julia Figlewicz, Lena Turek, Ola Sentkowiak, Remigiusz Cieślicki, Igor Szczerski, Małgosia Kusideł, Gabrysia Górka, Gabrysia Jaśków, Martyna Widła, Borys Święcicki, Laura Adamowicz, Lena Raduszewska, Joanna Owczarczyk.

Klasy trzecie: Aleksander Jezierski, Oliwia Aniszewska, Juliusz Gąszowski, Mateusz Krzysztof, Aleksander Kalemba, Patrycja Ramut, Anna Gołuch.

Oddział zerowy: Iga Szczerska, Maja Rzepiak, Milena Bajor, Aleksandra Brożbar.

Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia prac w naszej galerii...

autor tekstu - p. A. Richter

autorzy zdjęć - rodzice