WALENTYNKOWY ZAWRÓT GŁOWY W KLASIE 1C

15 lutego 2021 r. był dla uczniów klasy IC dniem pełnym uśmiechu, ciepłych słów i gestów. Było czerwono i słodko, a to wszystko za sprawą św. Walentego.

Aby podkreślić wyjątkowość tego dnia, uczniowie przyszli do szkoły ubrani na czerwono. Walentynkowe zajęcia rozpoczęły się od zapoznania uczniów z tradycją obchodzenia Dnia Świętego Walentego - patrona zakochanych. Podczas zajęć uczniowie rozwiązywali walentynkowe zadania, a na zajęciach plastycznych powstały piękne prace z własnoręcznie wycinanych serc. Najwięcej jednak emocji wzbudziły kartki/laurki walentynkowe, które dzieci miały za zadanie przygotować dla wybranej wcześniej osoby. Na kartkach znalazły się liczne wyrazy sympatii oraz serdeczne i miłe słowa.

Nie zabrakło również spontanicznych emocji, słodkich upominków oraz zdjęć w walentynkowej fotobudce. Zapraszamy do obejrzenia foto relacji z tego dnia.

W ten wyjątkowy dzień życzymy ogromu miłości! Pamiętajcie, aby o szacunku do drugiego człowieka i okazywaniu miłości bliskim pamiętać zawsze, nie tylko w Dniu Świętego Walentego:)

autor tekstu i zdjęć - p. J. Rzeczycka