UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KLASACH PIERWSZYCH

Po długich dziesięciu miesiącach nauki,   25 czerwca 2021 r.,  zakończył się kolejny, pracowity rok szkolny 2020/2021.

Koniec roku szkolnego to dla wszystkich uczniów powód do radości. Dziś tę radość pierwszy raz w swoim szkolnym życiu miały okazję przeżywać dzieci z klas pierwszych. Dla nich był to szczególny rok, bo nie tylko uczyły się, nabywając nową wiedzę i umiejętności, ale też musiały przekraczając próg szkoły przyzwyczaić się do zupełnie innych zasad i wymagań jak te, które były im stawiane do tej pory. Uczniowie musieli także zapoznać się z nowym środowiskiem, koleżankami, kolegami i nauczycielami. Wszyscy doskonale sprostali temu zadaniu, czego odzwierciedleniem były otrzymane przez uczniów świadectwa z promocją do klasy drugiej.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się o godz. 8.00. Ze względu na reżim sanitarny nie było tradycyjnego, wspólnego zakończenia. Rozdanie świadectw odbyło się  w klasach tylko z udziałem wychowawców. Pierwszaki, odbierając ważny dokument, otrzymały również pamiątkowe dyplomy oraz maskotki.

Wszystkim życzymy, aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, bogate w fantastyczne przygody oraz spotkania z interesującymi ludźmi.

Do zobaczenia we wrześniu!

WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA ZOBACZYĆ NA NASZYM FB.

KLASA 1A

KLASA 1B

KLASA 1C

KLASA 1D