ŚWIĘTO DZIECI W KLASIE 1C

1 czerwca 2021 r. uczniowie z klasy 1C uczcili swoje wielkie święto – Dzień Dziecka.

Zamiast nauki pierwszaki zastali w klasie moc atrakcji: wesołe zabawy, słodkie niespodzianki, radosne piosenki oraz super upominki.

Ten dzień dzieci rozpoczęły od zajęć kulinarnych, połączonych z samodzielnym czytaniem przepisów i wykonaniem akwarium z galaretki. Uczniowie przy tym zadaniu wykazali się niesamowitą kreatywnością oraz bogatą wyobraźnią. Tego dnia nie mogło również zabraknąć wesołych tańców przy skocznej muzyce, słodkiego poczęstunku, obejrzenia prezentacji na temat święta wszystkich dzieci oraz ciekawych zadań do wykonania - układanie letnich puzzli na czas, doskonalenie dodawania i odejmowania w zakresie 20, ćwiczenia koncentracji oraz spostrzegawczości.

W tym dniu było dużo swobody, zabaw, niespodzianek i radości. Na koniec naszych wspólnych zabaw każdy uczeń dostał Certyfikat SUPER DZIECKA. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego dnia.

WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA ZOBACZYĆ NA NASZYM FB.

autor tekstu i zdjęć - p. J. Rzeczycka