RODZINNE POTYCZKI HISTORYCZNE Z OKAZJI 230 ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

„Wiwat król, wiwat sejm, wiwat wszystkie stany!”

Rodzinne potyczki z okazji „230 Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja”.

Uczniów klas 4-7 wraz z Rodzicami zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie historycznym-quizie: „Konstytucja 3 Maja i czasy panowania Stanisława Augusta Poniatowskiego”.
Chęć udziału prosimy zgłaszać do 5 maja, do pana Konrada Wrzodaka na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; proszę podać swoje imię i nazwisko oraz klasę, a w tytule napisać KONKURS. Po zgłoszeniu się, chętni zostaną zaproszeni na zajęcia w CLASSROOM i muszą przyjąć zaproszenie.
Konkurs zostanie przeprowadzony z wykorzystaniem platformy QUIZIZZ 10 maja o godz. 18.00.

11 maja na stronie Librusa w OGŁOSZENIACH zostaną podane wyniki.

Dla zwycięskich drużyn przewidziane są nagrody :)

autor tekstu - p. M. Pietrzak