ZABAWA KARNAWAŁOWA W KLASIE 1A

W karnawale, w karnawale
dzieci bawią się wspaniale,
w karnawale każdy chce
tańczyć, śpiewać, bawić się.

Zbigniew Dmitroca

16 lutego 2021 r. w klasie 1A odbył się bal karnawałowy.  Na tę wyjątkową okazję dzieci założyły bajkowe stroje. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Zabawa odbyła się w przepięknie przystrojonej sali. Można było usłyszeć muzykę, która skutecznie zachęcała wszystkich do wspólnej zabawy i tańców. Nie zabrakło też konkursów, w których dzieci chętnie brały udział. Był taniec z balonami, zabawa z kapeluszem, rysowanie z zamkniętymi oczami.  Dzieci otrzymywały drobne nagrody za poszczególne konkurencje, a za wspaniałe tańce i dobre humory każdy uczestnik otrzymał medal karnawałowy na pamiątkę. W przerwie dzieci zajadały się domowymi wypiekami i smakołykami, które przygotowali rodzice. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały muzyczna imprezę, która upłynęła w bardzo miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a to było głównym celem tego balu.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, słodkości oraz zakup dekoracji.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Więcej zdjęć można obejrzeć na naszym FB.

autor tekstu i zdjęć - p. J. Janiak