ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "KOTY, KOTKI, KOTECZKI"

25 lutego 2021 r. został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny przeznaczony dla najmłodszych uczniów naszej szkoły - przyszłych pierwszaków.

W przygotowanie zdjęć do konkursu zaangażowali się Rodzice, którzy robili zdjęcia, dzieci pozowały, a pupile cierpliwie lub mniej cierpliwie czekały na urocze ujęcie. Na konkurs zostały przesłane zdjęcia kotków własnych lub zaprzyjaźnionych, zdjęcia z kocimi maskotkami, zdjęcie tajemniczego, kamiennego kota, siostrzyczka Lenka, która wcieliła się w kotkę. Jednym z bohaterów zdjęć jest kotka Lili, która na co dzień pomaga dorosłym i dzieciom lepiej zrozumieć otaczający świat, wycisza i  uspokaja w  Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym, w  Środowiskowym Domu Samopomocy w Świdnicy oraz w Przedszkolu Specjalnym w ramach projektu realizowanego przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Konkurs fotograficzny przygotowała p. Barbara Bilańska - Świerzko.

Oto lista nagrodzonych zdjęć:

Laura Gliwa – Kotek Stefanek

Igor Pietruszka – Kotek Lenka

Mateusz Walczak – Kotka Lili

Jagoda Antoniak – Kot Lila

Jagoda Chołko – Kotek Oswojony

Ula Adamus – Koteczek

Pola Suszycka – Koteczek

Krzysztof Lizurej – Kotek Krzyś

Maja Rzepiak – Koteczek

Iga Szczerska – Kotki: Zulema i Piorun

Milena Bajor – Kamienny Kot

Ola Brożbar – Kotek Puszek

Zuzia Dzięgielowska – Kotek Karolek

Tymoteusz Świtoń – Kotek uratowany przez Strażaka

Alicja Gusarow – Kotek Kitek

Leon Pitura – Kotek Rycek

Natalia Plichta – Koteczek

GRATULUJEMY OSOBOM NAGRODZONYM I DZIĘKUJEMY  RODZICOM ZA PIĘKNE ZDJĘCIA.

WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA ZOBACZYĆ NA NASZYM SZKOLNYM FB.

autor tekstu - p. B. Bilańska - Świerzko

autorzy zdjęć - rodzice