ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA W KLASIE 1C

25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

Uczniowie klasy 1C świętowali ten dzień w sposób szczególny, bowiem zajęcia odbywały się zdalnie. Nie przeszkadzało im to jednak we wspólnej zabawie w misiowej krainie. Uczniowie zaprosili do wspólnej nauki swoje ukochane pluszaki.

Dzieci poznały historię powstania tej niezastąpionej zabawki wszystkich dzieci oraz przypomniały sobie misie występujące w bajkach, kreskówkach i książkach, razem z misiami doskonalili także dodawanie oraz odejmowanie w poznanym zakresie liczbowym. Był to również czas poświęcony na gumisiowy taniec oraz wykonanie pracy plastycznej, w której główną rolę odgrywał, nikt inny jak miś.

Misiowe zajęcia na długo zostaną w pamięci uczniów klasy IC:)

autor tekstu - p. J. Rzeczycka

autorzy zdjęć - rodzice