ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

We wtorek, 1 września 2020 r., uczniowie klas 0–8 wraz z wychowawcami i nauczycielami rozpoczęli nowy rok szkolny 2020/2021.

Pani dyrektor Małgorzata Gryń-Chlebicka uroczyście powitała dzieci z oddziałów 0 oraz uczniów klas I, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką. Życzyła wszystkim wspaniałych ocen, realizowania swoich zainteresowań i pasji, a także zdobywania wiedzy i rozwijania umiejętności dzięki wsparciu życzliwych nauczycieli. W związku z panującą obecnie sytuacją uczniowie klas 2-8 spotkali się z wychowawcami w klasach w ustalonych wcześniej godzinach. Nauczyciele przekazali swoim wychowankom najważniejsze informacje związane z organizacją pierwszego tygodnia nauki, a także z bezpieczeństwem uczniów w szkole.

autor zdjęć - p. E. Kusal-Marciniec

autor zdjęć - p. K. Korzec