DZIEŃ CHŁOPAKA U DRUGOKLASISTÓW Z 2A

30 września 2020 r. dzieci z klasy 2a, podobnie jak wielu innych uczniów, świętowały Dzień Chłopaka.

Dziewczynki przygotowały dla chłopców upominki, kalambury i quiz. Pytania z quizu dotyczyły ulubionych sportów, zajęć, gier i bohaterów filmowych. Dzieciom bardzo spodobał się pomysł zorganizowania konkursu na najzabawniejszy/najciekawszy krawat. Kilku chłopców dołożyło starań, a efekty można zobaczyć na załączonych zdjęciach.
Pani wychowawczyni stała się na chwilę dobrą wróżką i obiecała, że z okazji tego wesołego święta spełni trzy życzenia chłopców, ale muszą być one uzgodnione przez całą grupę. Oczywiście, łatwo się domyślić, że jednym z życzeń było popołudnie bez zadania domowego!
Na zakończenie odbyła się poważna wymiana zdań między dziewczynkami i chłopcami na tematy związane z cechami dobrej koleżanki i dobrego kolegi.
Dziewczynki życzą chłopakom z 2a wszystkiego najlepszego!

autor tekstu i zdjęć - p. A. Richter