NOWINY Z KLAS DRUGICH

Uczniowie klas drugich wraz ze swoimi wychowawczyniami starają się jak mogą, by wnieść radość do zdalnych spotkań i mieć poczucie bycia razem.

Dlatego wykorzystują każdą nadarzającą się okazję, aby wziąć udział we wspólnych akcjach i zabawach. Tak było 25 listopada w Dniu Pluszowego Misia, kiedy to dzieciom towarzyszyły w zajęciach ich ukochane pluszaki. Wspaniałą okazją do przebieranek były andrzejki. Uczniowie z zapałem wzięli udział w magicznych, żartobliwych wróżbach, niektórzy chłopcy przebrali się za wróżbitów, a dziewczynki za wróżki. Kiedy nastał czas oczekiwania na Mikołaja, ekrany zaczerwieniły się od czerwonych czapeczek. Prosimy o obejrzenie zdjęć. Wiemy, że nie są one doskonałej jakości, ale cóż...jest to świadectwo dzisiejszych realiów:)

Więcej zdjęć można obejrzeć na naszym FB:)

autor tekstu - p. A. Richter

autorzy zdjęć - p. A. Richter, p. J. Wołoszyn, rodzice