WAKACYJNY NUMER GAZETKI SZKOLNEJ "GŁOS ÓSEMKI"

Gorąco Was zachęcamy do przeczytania wakacyjnego wydania „Głosu Ósemki”.

W tym numerze gazetki szkolnej znajdziecie: wywiad z panem Pawłem Gołuchem, znanym poetą, twórcą wierszy dla dzieci. Mamy też dla Was specjalny, wyjątkowy wakacyjny prezent: Pan Paweł stworzył wiersz zadedykowany Czytelnikom „Głosu Ósemki” ! Przeczytacie też wywiad, którego nie było, a gościem będzie… Mona Lisa. Dowiecie się, dlaczego stegozaur ma płytki na plecach, a dla tych, którzy lubią wypoczywać, są artykuły o odpoczynku i mądrym wyborze w świecie gier. Poruszymy także tematy bezpiecznych wakacji, przyjaźni i ochrony środowiska. Jeśli nie będziecie wiedzieli, co macie robić w wolnym czasie, możecie zrobić stylowe koraliki, przeczytać serię książek „Wojownicy” albo rozwiązać wakacyjną krzyżówkę. A na poprawę nastroju możecie przeczytać rymowankę oraz kilka dowcipów. W najnowszym numerze naszej gazetki przeczytacie także nasz wspólny artykuł, dzięki któremu dowiecie się więcej o świdnickich Kawalerach Orderu Uśmiechu.
Nasza redakcja wyrusza na wakacje, więc dziękujemy Wam za to, że przez cały rok szkolny czytaliście naszą gazetkę :) Na wakacyjne (i nie tylko) dni życzymy Wam pysznych lodów, morskich przygód, dużo zimnej lemoniady, udanych wycieczek, długich spacerów, żeby pięknego słońca Wam nie zabrakło oraz aby dni nudnych nie było. Mamy nadzieję na chwile pełne uśmiechu i radości w sercu. Redakcja „Głosu Ósemki” życzy Wam udanych i ciepłych wakacji :)
Maja Białoń, Lila Jarząbek, Marcelina Koćmirska, Karol Konarzewski, Maria Lizurej, Hanna Mielnik, Paweł Puślecki, Hania Rolska, Ola Sierakowska, Łucja Sobolewska, Nina Ząbkiewicz; pod opieką Pani Natalii Jezierskiej.

GŁOS ÓSEMKI