DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ W NASZEJ SZKOLE

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości. To święto pozytywnych emocji i dobrych uczynków.

Aby podkreślić, jak ważna dla każdego człowieka jest potrzeba szacunku, serdeczności, mówienie dobrych słów, czy też niesienie bezinteresownej pomocy innym.

Uczniowie klas 0-III obchodzili ten dzień trochę inaczej niż zwykle. Niestety nie mogliśmy spotkać się w szkole ze względu na nauczanie zdalne. Dlatego też chętne dzieci miały do wykonania w domu jedną z trzech propozycji:

I propozycja: napisanie na kartce czegoś miłego, co uczniowie chcieli przekazać innym.

II propozycja: ubranie się na żółto lub wykonanie rysunku w kolorze żółtym.

III propozycja: wykonanie plakatu pt.: Co oznacza bycie życzliwym?

Uczniowie świetnie wywiązali się z powyższych zadań. Do organizatorów wpłynęło sporo zdjęć, które potwierdzają przesłanie „bądźmy życzliwi codziennie a nie tylko od święta”.

Pamiętajcie, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi,
wraca do nas z nawiązką.  Promujmy zatem życzliwość, zarażajmy nią innych, zachęcajmy do czynienia dobra na różnych płaszczyznach codziennie, nie tylko od święta.

Z najlepszymi życzeniami, koordynatorzy akcji:

Justyna Rzeczycka

Jadwiga Wołoszyn

Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym FB.

autor tekstu - p. J. Wołoszyn

autorzy zdjęć - rodzice