KONKURS ONLINE "MISTRZ DYKTAND I MISTRZ ORTOGRAFII"

Portal dyktanda.pl pragnie zaprosić na pierwszą odsłonę konkursu „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii". Jest on przeznaczony zarówno dla lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda.

Konkurs startuje już 24 kwietnia, będzie trwał do 24 maja. Oprócz mistrzowskich tytułów na zwycięzców czekają liczne cenne nagrody. Czeka na Was ponad 130 atrakcyjnych zestawów nagród. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Dołącz do zabawy i naucz się ortografii z przyjemnością!

Konkurs odbędzie się w dwóch kategoriach - Mistrz Dyktand oraz Mistrz Ortografii. W pierwszej przewidziano pięć poziomów: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). W drugiej z kolei, uczestnicy stoczą rywalizację w czterech kategoriach: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia. Im więcej dyktand uczestnik utworzy lub rozwiąże poprawnie, tym więcej punktów zdobędzie, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu. Każdego dnia od 25 kwietnia do wygrania będą na facebook.com/dyktanda.pl/ dodatkowe nagrody.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: dyktanda.pl. Nagrody otrzyma łącznie piętnastu Mistrzów Dyktand – oznacza to nagrody za 1, 2 i 3 miejsce w każdej kategorii oraz 88 Mistrzów Ortografii – nagrody za 1, 2 i 3 miejsce, a także 19 nagród dodatkowych w czterech kategoriach. Na naszym profilu facebook.com/dyktanda.pl/ rozdamy dodatkowe 30 nagród.  W paczkach z nagrodami znajdzie się ponad 600 nagród rzeczowych (głównie książkowych) otrzymanych od sponsorów. Nagrody zostaną dopasowane do kategorii wiekowej laureata.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE - https://dyktanda.pl/

autor tekstu - p. A. Barańska