KONKURS PLASTYCZNY „WITAJ MAJOWA JUTRZENKO...”

Pracownia plastyczna MDK w Świdnicy zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Witaj majowa jutrzenko...”.

„Witaj majowa jutrzenko,

świeć naszej polskiej krainie,

uczcimy ciebie piosenką,

która w całej Polsce słynie.”

/„Mazurek 3 maja” ze słowami Rajnolda Suchodolskiego/

Pracownia plastyczna MDK w Świdnicy zaprasza do udziału w konkursie plastycznym z okazji świąt majowych: Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, Święta Konstytucji 3 Maja, Międzynarodowego Dnia Zwycięstwa.

Tematyka prac:

• pejzaż pokazujący piękno polskiej przyrody, uroki naszego kraju, piękne i zabytkowe miasta, klimatyczne wsie, puszcze, lasy, tereny rzeczne, górskie, nadmorskie, parki narodowe;
  • Polska w barwach świątecznych, przyozdobiona flagami narodowymi;
  • praca o treściach historycznych, odniesiecie się do wydarzeń, które upamiętniają majowe święta.

Organizator:

• Młodzieżowy Dom Kultury im. Mieczysława Kozara – Słobódzkiego w Świdnicy.
  • Urząd Miasta w Świdnicy
  • Pracownia plastyczna „Mansarda”

Uczestnicy konkursu:

• Uczniowie szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych ze Świdnicy.

Technika wykonania pracy :

dowolna technika malarska, rysunkowa, graficzna, techniki mieszane, kolaż, i inne.

Format prac: A4, A3

Prace konkursowe powinny zawierać opis:

• Imię i nazwisko autora
  • Wiek autora
  • Szkoła
  • Forma kontaktu: nr telefonu

Termin dostarczenia prac: do 23 kwietnia 2021 r.

Prace należy dostarczyć do Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy, ul. Nauczycielska 2.

Rozstrzygnięcie konkursu: 3 maja 2021 r.

Odbiór nagród: do 28 maja 2021

Nieodebrane nagrody w ww. terminie oznacza rezygnację Zwycięzcy z prawa do nagrody. Nieodebrane nagrody pozostają własnością Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy

Nagrodzone i wyróżnione prace będą prezentowane na stronie internetowej placówki (wernisaż online konkursu plastycznego „Witaj majowa jutrzenko...”)

Przesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację pracy i przetwarzanie danych osobowych tzn. imię i nazwisko autora, wiek autora, szkoła przez organizatora.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Młodzieżowy Dom Kultury im. Mieczysława Kozara – Słobódzkiego w Świdnicy ul. Nauczycielska 2, 58 – 100 Świdnica tel/fax. 74/8513330, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Pełna klauzula znajduje się pod adresem: https://mdk.swidnica.pl/klauzura-informacyjna/

Informacje o konkursie (regulamin, wyniki) zostaną umieszczone na stronie www.mdk.swidnica.pl

Zapraszamy do udziału w konkursie i czekamy na wasze prace.