PIERWSZAKI DOKARMIAJĄ PTAKI - KONKURS NA „KARMNIK DLA PTAKÓW” ROZSTRZYGNIĘTY!

1 lutego 2021 r. został rozstrzygnięty konkurs dla uczniów klas pierwszych pt. „Karmnik dla ptaków”.

Konkurs miał na celu kształcenie postaw proekologicznych, uwrażliwienie dzieci na dokarmianie ptaków zimą, poznanie ptaków, które odwiedzają zimą karmnik oraz rodzajów ptasiej karmy i sposobów odżywiania ptaków.

W konkursie wzięło udział 17 uczniów, którzy wykazali się niezwykłą kreatywnością i samodzielnością. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie. Po długim namyśle wybrano laureatów tego konkursu. Oto oni:

I miejsce (ex aequo):

Katarzyna Wawer 1b

Liliana Kunc 1c

Tomasz Strauss 1b

II miejsce (ex aequo):

Mateusz Wcisło 1d

Nikola Mikołajczak 1c

Kaja Widło 1b

III miejsce (ex aequo):

Adam Bryk 1a

Malwina Strzyżewska 1c

Piotr Przewłocki 1b

Wyróżnienia:

Wojciech Nykiel, Hanna Jelonek, Kaja Dolata, Hubert Guzik, Aleksandra Wenerska, Hanna Mikołajczak, Filip Grajczyk, Hanna Zawiła

Za przepiękne prace dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy nagrodzonym!

autor tekstu - p. I. Moneta, p. J. Rzeczycka

autor zdjęć - p. J. Janiak, p. I. Moneta, p. J. Rzeczycka, p. D, Skórzybót, rodzice