DZIEŃ DZIECKA OCZAMI PIERWSZAKÓW Z 1B

„Tylko dzieci potrafią zatknąć kij w piasku,

uznać, że jest królową i obdarzyć go miłością”

Antoine de Saint – Exupéry

Dzień Dziecka w naszej klasie 1B obfitował w wiele atrakcji. Przede wszystkim dzień ten różnił się od zwykłego dnia spędzonego w ławce szkolnej.

Zaczęło się od długiego spaceru do Lodziarni 27, gdzie przesympatyczna Pani Kinga serwowała nam przeróżne w smaku i kolorze - desery lodowe. Choć nogi bolały, warto było iść tak daleko, by spróbować tych wszystkich pyszności. Po powrocie zastaliśmy w naszej klasie grupowe zadania – niespodzianki. Układaliśmy letnie układanki, matematyczne puzzle na czas, a także tworzyliśmy wspólne kolorowanki XXL związane z dzisiejszym świętem. Nie zabrakło też wesołych zabaw z balonami oraz – tradycyjnej już w naszej klasie – fotobudki. Czas upłynął nam bardzo szybko, w wesołej, radosnej atmosferze. Na koniec tego świętowania dostaliśmy pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

No cóż, szkoda, że Dzień Dziecka obchodzimy tylko raz w roku.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA WSZYSTKICH ZDJĘĆ NA NASZYM FB.

autor tekstu i zdjęć - p. I. Moneta