DZIEŃ DZIECKA W KLASIE 1A

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"

Janusz Korczak

W ciągu roku mamy kilka dni, na które dzieci szczególnie czekają. Jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególnie ważny dla wszystkich dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić. W domach i szkołach organizowane są konkursy, zabawy oraz inne atrakcje, które dają dzieciom radość, uśmiech i zadowolenie.

W klasie 1A Dzień Dziecka rozpoczął się od zjedzenia smacznych, zimnych lodów. Następnie odbyły się zabawy z kolorową chustą animacyjną. Przeprowadzone zostały liczne konkursy, w których uczniowie mogli ze sobą rywalizować.

Ujawniły się talenty sportowe. W klasie wyłoniono: Mistrza kozłowania piłką, Mistrza skoków na skakance, Mistrza odbijania rakietą lotki, Mistrza kręcenia kołem hula-hop. Podczas konkursów pojawiały się duże emocje zarówno u osób biorących udział w konkursach, jak i tych, którzy fantastycznie kibicowali. Mistrzowie zostali nagrodzeni dyplomami.

Obchody Dnia Dziecka w klasie 1A zakończyły się swobodną zabawą na szkolnym placu zabaw.

Wszystkie dzieci otrzymały medale za entuzjazm, humor i energię.

Żałowały tylko jednego, że taki dzień jest tylko raz w roku.

Wszystkie dzieci wraz z wychowawcą dziękują Rodzicom za kupno lodów i napojów.

WIĘCEJ ZDJĘĆ MOŻNA ZOBACZYĆ NA NASZYM FB.

autor tekstu i zdjęć - p. J. Janiak