PROSZĘ PAŃSTWA OTO MIŚ…

Miś Jagody, Michaliny, Uli, Krzysia, Igi i  Mateusza, misie Oli, Mileny, Michała, Tymka miś Tuliś, Poli ulubieńcy, Ala z Edytką, miś Panda Majki, przytulanka Igora, Zuzi, miś Ela Natalki, miś Krzyś Laury, ulubieńcy Leona, misio Krzysio Jagody.

Bajki, opowiadania filmy o misiu towarzyszyły najmłodszym uczniom z okazji obchodzonego na całym świecie Dnia Misia. Zajęcia trwały kilka dni, od środy do piątku. Każdy dzień był inny, były zagadki, konkursy, inscenizacje, bajki czytane, słuchane, oglądane i wiersze z misiem w roli głównej.  Były ćwiczenia gimnastyczne, zajęcia plastyczne, misie malowane, rysowane, wydzierane i lepione z plasteliny. Zajęciom towarzyszyły przeróżne historie opowiadane przez dzieci o swoich ulubieńcach, którzy są obecni w ich życiu. Misiowe zajęcia i zabawy sprawiły dzieciom ogromną radość i uśmiech na twarzach. Rodzicom dziękujemy za piękne zdjęcia dzieci ze swoimi przytulankami.

autor tekstu - p. B. Bilańska - Świerzko

autorzy zdjęć - rodzice, p. B. Bilańska - Świerzko