ROZSTRZYGNIĘCIE V SZKOLNEGO FESTIWALU PIOSENKI KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU

W czwartek 22 października 2020 r. zostały wręczone nagrody uczestnikom V Szkolnego Festiwalu Piosenki Kawalerów Orderu Uśmiechu.

Tegoroczna edycja była inna niż wcześniejsze. Ze względu na obostrzenia z powodu pandemii COVID 19, uczniowie mogli zgłosić swój udział w festiwalu tylko w formie online. Zainteresowanie taka formą było małe. Zgłosiły się trzy zespoły i dwóch solistów: klasa 0a, klasa 3a, klasa 3b, Hania Łagoda z klasy 1a oraz Łucja Bojnowska z klasy 6e. Jury złożone z nauczycieli po wysłuchaniu wykonań postanowiło nagrodzić wszystkich wykonawców. Dziękujemy wychowawcom klas, które wzięły udział w festiwalu za przygotowanie uczniów. Solistom dziękujemy za zainteresowanie i włożony trud w przygotowanie piosenek. Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, która odbędzie się w lepszych czasach bez pandemii.

ŁUCJA BOJNOWSKA 6E

HANNA ŁAGODA - 1A