WIGILIA W KLASIE 2B

Uczniowie klasy 2B  przygotowywali się do dzisiejszego dnia już wcześniej - ozdobili klasę  pracami plastycznymi wykonywanymi w grupach na temat tradycji bożonarodzeniowych, nauczyli się kilku pastorałek, układali życzenia świąteczne. Spotkanie rozpoczęło się od rozwiązywania zagadek związanych z Bożym Narodzeniem. Potem wszyscy połamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Po poczęstunku przygotowanym przez rodziców dzieci wspólnie śpiewały kolędy i pastorałki oraz nastąpiły występy indywidualnych artystów - Emilka zagrała na gitarze, Anastazja na keyboardzie, a Szymon na skrzypcach. Popisy zakończyła Ania, śpiewając piosenki o tematyce świątecznej. Na koniec uczniowie kolorowali obrazki o tematyce świątecznej.

Wychowawca i wszystkie dzieci dziękują Rodzicom za przygotowanie poczęstunku.