ZAJĘCIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO DZIECI Z ODDZIAŁU 0B I UCZENNIC Z KLASY VI

W listopadzie odbyły się zajęcia wychowania fizycznego, podczas których wspólnie ćwiczyły dziewczęta z klasy VIc i dzieci z oddziału 0b.

Zajęcia te miały na celu zintegrować uczniów naszej szkoły. Pani Dorota Kocoń zaprezentowała elementy gimnastyki korekcyjne, natomiast pani Barbara Bilańska-Świerzko wprowadziła ćwiczenia z zakresu kinezjologii edukacyjnej. Uczniowie wspólnie bawili się, starsi pomagali młodszym, śmiechu i radości było co niemiara.

 ANDRZEJKOWE WRÓŻENIE W KLASACH MŁODSZYCH (2A, 2B, 2C, 3A, 3C)

30 listopada 2015 r. w klasach młodszych (2A, 2B, 2C, 3A, 3C) zapanowała atmosfera andrzejkowej zabawy i wróżb. 

KLASA 2A

30.11.2015 r w klasie II a zgodnie ze starą polską tradycją także obchodzono andrzejki. Po zapoznaniu z wcześniejszym sposobem obchodzenia tego święta dzieci przystąpiły do różnorodnych wróżb i przepowiedni, między innymi „Kim będę w przyszłości’’, „Wychodzenie pantofelków”, „Co cię czeka w przyszłości?”. Dzieci z wielkim entuzjazmem i zaciekawieniem uczestniczyły w andrzejkowych czarach i wróżbach. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji. Na koniec na każdego czekał słodki poczęstunek.

Więcej zdjęć można obejrzeć w GALERII w zakładce ANDRZEJKI.

 

KLASA 2B

Drugoklasiści tym razem samodzielnie przygotowali i przeprowadzili andrzejkowe wróżby. Były więc buty wychodzące za próg klasy, trzy talerze skrywające losy dzieci, serduszka z imionami przebite szpilkami, przepyszne ciasteczka z wróżbami w środku i wiele, wiele innych. Wszystkie dzieci bawiły się wyśmienicie.

KLASA 2C

30.11.2015 r. w klasie 2c świętowaliśmy klasowe andrzejki. Zgodnie z tradycją losowaliśmy karteczki z imionami ulubionych koleżanek i kolegów,celowaliśmy igłą w serduszka oraz tradycyjnie przeprowadziliśmy bucikowy konkurs. Zabawa była wspaniała!

KLASA 3A

W czasie andrzejkowej imprezy, jak nakazuje tradycja, dzieci z klasy 3a wróżyły sobie przyszłość. Był też smaczny poczęstunek. Było gwarno i wesoło.

 

KLASA 3C

30 listopada 2015 r. w naszej klasie odbyły się andrzejki. Najpierw rozmawialiśmy o zwyczajach andrzejkowych. Potem osoby, które przygotowały wróżby, prowadziły je. Wszyscy wspaniale się bawiliśmy. Na koniec wspaniałej zabawy był pyszny, słodki poczęstunek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć! 

   ZAJĘCIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO DZIECI Z ODDZIAŁU 0B I UCZENNIC Z KLASY VI

W listopadzie odbyły się zajęcia wychowania fizycznego, podczas których wspólnie ćwiczyły dziewczęta z klasy VIc i dzieci z oddziału 0b.

Zajęcia te miały na celu zintegrować uczniów naszej szkoły. Pani Dorota Kocoń zaprezentowała elementy gimnastyki korekcyjne, natomiast pani Barbara Bilańska-Świerzko wprowadziła ćwiczenia z zakresu kinezjologii edukacyjnej. Uczniowie wspólnie bawili się, starsi pomagali młodszym, śmiechu i radości było co niemiara.

Dodatkowe informacje