UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

   Kolejny rok szkolny za nami! 23 czerwca 2017 r. uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły mogli wspólnie zakończyć kolejny rok nauki dzieci w Ósemce. Uroczysty apel odbył się przy boisku szkolnym. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu głos zabrała dyrektor szkoły pani Małgorzata Gryń-Chlebicka, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych, a następnie podsumowała miniony rok szkolny 2016/2017, dziękując za czas wytężonej pracy i prób, ale też radości i dumy z osiąganych sukcesów, których nie byłoby bez współpracy i zaangażowania wszystkich pracowników, uczniów, rodziców i przyjaciół naszej szkoły. Podczas uroczystości zaprezentował się również chór szkolny pod przewodnictwem pani Kamilli Banaszczyk oraz uczniowie klasy 3c - wychowankowie pani Ewy Malik. Następnie pani dyrektor wręczyła zaszczytny tytuł Przyjaciela Szkoły, który przyjął na swoje ręce Pan Rafał Fasuga.
   Po zakończeniu apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie nastąpiło uroczyste wręczenie świadectw i nagród książkowych. Był to czas pożegnania.
   Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2017/2018! Udanych wakacji!


APEL PODSUMOWUJĄCY OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

   22 czerwca 2017 r. o godz. 11:00 przy boisku szkolnym rozpoczął się apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017. Podczas apelu uczniowie zostali wyróżnieni za: aktywną pracę w Samorządzie Szkolnym, wysokie noty w konkursie matematycznym "Kangur 2017", wytrwałą pracę w szkolnym chórze "Libro di muzica", pierwsze miejsca w konkursach bibliotecznych, zwycięstwo w lidze klas, sukcesy w turniejach sportowych, postawę społeczną i pracę na rzecz szkoły. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i nagrody książkowe.


SP NR 8 W ŚWIDNICKICH MEDIACH

   W roku szkolnym 2016/2017 współpracowaliśmy z lokalnymi mediami: WIADOMOŚCI ŚWIDNICKIE, REGION FAKTY, DOBA.PL, ŚWIDNICA 24, które zamieszczały artykuły dotyczące ciekawych wydarzeń mających miejsce w naszej szkole. O tym fakcie informowaliśmy na bieżąco podając linki pod artykułami na stronie internetowej szkoły.
WIADOMOŚCI ŚWIDNICKIE zamieszczały też nasze artykuły w wydaniu papierowym tygodnika.
Z mediami współpracowała p. Barbara Bilańska-Świerzko.


Dodatkowe informacje