ŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY "OBRAZEK Z FIGUR GEOMETRYCZNYCH" ROZSTRZYGNIĘTY!

31 października 2018 r. rozstrzygnięty został konkurs zorganizowany przez świetlicę szkolną pt. "Obrazek z figur geometrycznych".

Jury pod uwagę wzięło: estetykę prac, pomysłowość, kreatywność, zgodność z tematem.

A oto nagrodzeni uczniowie:

I miejsce - Łucja Gliwa kl. IA
II miejsce - Aleksander Jezierski kl. IA
Wyróżnienia: Szymon Kaliczak kl. IA, Artur Rzeczkowski kl. IB

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS 2 i 3 "SZKOŁA MOICH MARZEŃ"

W październiku, z okazji Święta Edukacji Narodowej, uczniowie klas drugich i trzecich wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym na terenie naszej placówki pt. "Szkoła moich marzeń".

Celem konkursu było rozbudzanie wyobraźni oraz twórczej aktywności uczniów, rozwijanie zdolności manualnych, kształcenie umiejętności posługiwania się środkami artystycznymi dla własnych przeżyć i odczuć. Napłynęło sporo prac. Dzieci wykazały się dużą inwencją twórczą i pomysłowością. Za pomocą różnych technik plastycznych uczestnicy konkursu chętnie wypowiadali się na temat swoich marzeń. Jury miało nie lada problem do rozwiązania i postanowiło przydzielić po trzy nagrody dla każdej klasy.

Oto laureaci:

LAUREACI KLASY 3A

LAUREACI KLASY 3B

LAUREACI KLASY 3C

ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS VI-VIII DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SZKOLNYM KONKURSIE HISTORYCZNYM "DROGA POLAKÓW DO NIEPODLEGŁOŚCI"

Serdecznie zapraszamy uczniów z klas VI-VIII do wzięcia udziału w konkursie „Droga Polaków do Niepodległości” organizowanym w naszej szkole w dniu 8 listopada 2018 roku.

Więcej artykułów…

1. WARSZTATY TAŃCA NARODOWEGO