SZKOLNE JASEŁKA

19 grudnia 2014 r. w naszej szkole odbyły się jasełka, które przedstawili uczniowie klasy VIa.

Szóstoklasistów przygotował ksiądz Wojciech Iwanicki. Uczniowie wspaniale zaprezentowali scenę przyjścia na świat Dzieciątka Jezus. Po występie uczniów klas VI wszystkie dzieci, przy akompaniamencie p. Kamilli Banaszczyk, śpiewały wspólnie kolędy.

Po zakończeniu jasełek nauczyciele bibliotekarze i katecheci wręczyli nagrody uczniom, którzy napisali przepiękne listy do Dzieciątka Jezus.

Z KOLĘDĄ W "ZERÓWKACH"

19 grudnia 2014r. uczniowie z klasy IIb i IIIc wybrali się z kolędą do oddziałów zerowych.

Jak stare obyczaje każą, 
kolędnicy dzisiaj łażą.
Zdrowia oraz pomyślności,
niechaj szczęście u Was gości.
Tego Wam życzymy
na ten Nowy Rok!

Z takimi życzeniami uczniowie z klasy IIb i IIIc wybrali się z kolędą do oddziałów zerowych. Wychowawczynie wraz z uczniami zaśpiewały nowoczesne pastorałki i kolędy. Wspólnie złożyliśmy sobie życzenia na nowy rok.

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIA KLASOWE W IB I IC

19 grudnia 2014 r. we wszystkich klasach naszej szkoły odbyły się uroczyste świąteczne spotkania uczniów z wychowawcami.

Podczas tych spędzonych wspólnie chwil dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie świąteczne i noworoczne życzenia, śpiewały kolędy i wspólnie, w ciepłej, rodzinnej atmosferze biesiadowały przy wigilijnym stole. Miały również okazję do obejrzenia jasełek przygotowanych przez uczniów klasy 6 a i księdza Wojciecha Iwanickiego.

WIGILIA W KLASIE 1 B

WIGILIA W KLASIE 1 C

 

Dodatkowe informacje