LIST PREZYDENT MIASTA ŚWIDNICY PANI BEATY MOSKAL-SŁANIEWSKIEJ DO UCZNIÓW I RODZICÓW

   Prezydent miasta Świdnicy Pani Beata Moskal-Słaniewska kieruje list dotyczący bezpiecznych wakacji do rodziców i uczniów naszej szkoły. Wszyscy chcemy, by najbliższe miesiące były czasem odpoczynku, relaksu, poznawania nowych miejsc. Zróbmy wspólnie wszystko, by były to wspaniałe, bezpieczne wakacje!

LIST DO DZIECI

LIST DO RODZICE

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

   19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. O godzinie 9.00 uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły zgromadzili się przy boisku szkolnym, by uroczyście zakończyć kolejny rok nauki. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Gryń-Chlebicka. Przywitała wszystkich obecnych, podziękowała uczniom za ich pracowitość i obowiązkowość, rodzicom za zaangażowanie i wsparcie oraz pracownikom szkoły za nieustający wysiłek i wiarę w możliwości swoich wychowanków. Następnie głos zabrali ksiądz proboszcz Edward Szajda oraz pani Agnieszka Dobrowolska (przewodnicząca Rady Rodziców). Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji. Przed rozejściem się do klas przed zgromadzoną społecznością szkolną wystąpili uczniowie klasy Vc, popisując się swoimi zdolnościami wokalnymi i muzycznymi. Po części oficjalnej uczniowie otrzymali od swoich wychowawców świadectwa, dyplomy i nagrody za całoroczny trud.


BAL UCZNIÓW KLAS VIII

   W czerwcu uczniowie klas ósmych naszej szkoły uroczystym balem pożegnali się ze szkołą. Ich drogi w większości rozejdą się. Spędzili wspólnie 8 lat, dlatego czas rozstania nie jest łatwy.
Bal był pierwszym etapem pożegnania. Rozpoczął się tradycyjnym polonezem. Ósmoklasiści zatańczyli również wspaniałego walca. Nie zapomnieli także o swoich ukochanych nauczycielach, których szczodrze obdarowali przepięknymi Oskarami. Później przyszedł czas na wspólne zdjęcia i wspaniałą zabawę.


Dodatkowe informacje