DZIEŃ CHŁOPCA W KLASIE 2B

Dziewczynki z klasy 2B ofiarowały chłopcom koszulki, które samodzielnie ozdabiały specjalnymi pisakami do tkanin.

Przygotowania trwały przez kilka dni prawie na każdej przerwie i odbywały się w wielkiej tajemnicy.

Zaprosiły  również swoich kolegów na słodki poczęstunek.

UCZNIOWIE KLASY 3C ŚWIĘTOWALI DZIEŃ CHŁOPAKA W KINIE

Dzień 30 września 2019 roku był dniem szczególnym dla męskiej części klasy 3C.

Z okazji święta chłopców, koleżanki z klasy postanowiły zabrać swoich kolegów do kina, aby wspólnie obejrzeć bajkę pt. „Angry Birds 2".

Wyjście było miłą odskocznią od codziennej nauki, pozwoliło także klasie miło spędzić ze sobą chwile w okolicznościach innych niż szkolne. Po drodze wszyscy opowiadali sobie najlepsze sceny z bajki. Wróciliśmy do szkoły w doskonałych humorach, uznając, że dzień był wyjątkowo udany.

Naszym solenizantom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia!

DZIEŃ CHŁOPAKA W 2A

30 września 2019 r. uczniowie klasy 2A hucznie obchodzili Dzień Chłopaka. Przeczytajcie relacje dzieci z tego święta.

Na Dzień Chłopaka zorganizowałyśmy różne konkurencje. W pierwszej  chłopcy mieli wykonać kilka zadań na tablicy interaktywnej. W drugiej konkurencji chłopcy mieli za zadanie pokolorować wielkie kolorowanki. Kołami ratunkowymi były dziewczynki. Potem były obrady jury i ogłoszono zwycięzcę. Wygrali wszyscy! Na koniec podarowałyśmy chłopcom medale, lizaki i Super Zinksy. Było wspaniale!

Basia Jeśko

Dzisiaj obchodziliśmy Dzień Chłopca. Wszyscy chłopcy dostali od nas medale, lizaki i figurki. Usiedliśmy w ławkach i zjedliśmy pyszne galaretki i babeczki. Kolorowaliśmy duże kolorowanki. Uważam, że był to udany dzień!

Zosia Panas

W dniu 30 września jest Dzień Chłopaka. Najpierw były zgadywanki, potem jedzenie cytryny, a na końcu gry umysłowe. Były też kolorowanki, poczęstunek i upominki od rodziców.

Olek Kryjak

Z okazji Dnia Chłopaka Zosia zrobiła babeczki i galaretki. Rysowaliśmy wielkie obrazki i graliśmy w ciekawe gry. Dostaliśmy medale i zingsy z pojazdem. Dziewczyny częstowały nas lizakami. To był bardzo miły dzień!

Adam Barczyszyn

Więcej artykułów…