WYBORY MISTERA W KLASIE 2 B

30 września 2015 r. z okazji Dnia Chłopca w klasie 2b odbyły się wybory Mistera.

Do konkursu przystąpiło czterech chłopców, wcześniej wybranych  przez dziewczęta. Byli to: Kacper Bator, Jakob Kosmala, Tymoteusz Strauss i Olek Żurawski. Po pięciu ciekawych konkurencjach, z których najtrudniejszą okazało się zaplatanie warkocza, Misterem Klasy 2b został Kacper Bator, który otrzymał w nagrodę grę planszową, czekoladę i dyplom. Oczywiście z okazji swojego święta wszyscy chłopcy z klasy 2 b dostali drobne upominki - samochodziki oraz własnoręcznie wykonane przez koleżanki laurki z życzeniami.

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE 2A

30 września 2015 r. chłopcy z klasy II a obchodzili swoje święto - Dzień Chłopaka.

Chłopcy uczestniczyli w różnych konkurencjach, w których musieli wykazać się wiedzą matematyczną, umiejętnościami tanecznymi czy refleksem.
Na wszystkich czekał poczęstunek przygotowany przez rodziców. Chłopcy otrzymali prezenty, m.in. grę edukacyjną oraz laurki. Dziewczynki złożyły kolegom życzenia. Był to dzień pełen humoru i radości.

SUKCES CHÓRU SZKOLNEGO "LIBRO DI MUSICA"

27 września 2015 r.w kościele św. Antoniego w Pieszycach odbył się Międzynarodowy Przegląd Chórów Pogranicza Polsko-Czeskiego w Pieszycach. Koniecznie zobaczcie na filmie jak zaprezentowali się na tym przeglądzie nasi chórzyści!

Członkowie naszego chóry zaśpiewali 4 pieśni:

1. pieśń sakralną "Witaj pokarmie"

2. kaszubską pieśń ludową "Szewiec"

3. podhalańską pieśń ludową "Góral, ci ja, góral"

4. czeską melodię ludową "Cerveny satecku"

Wykonanie naszych młodych chórzystów tak bardzo podobało się wszystkim przybyłym, że nasz chór zdobył Nagrodę Publiczności. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej zdjęć można zobaczyć w GALERII w zakładce CHÓR SZKOLNY.