NASI UCZNIOWIE NA TURNIEJU "SPEED STACKS"

28 listopada 2015 (w sobotę) w Galerii Świdnickiej odbył się międzyszkolny turniej gry rekreacyjnej "Speed Stacks” – szybkie układanie kubeczków.

Organizatorem turnieju było Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Świdnicy. Do turnieju nasi uczniowie przygotowywali się trenując zestawem kubeczków metodą 3-6-3. Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej aktywnie trenowali podczas zajęć świetlicowych. Osoby z najlepszymi wynikami reprezentowali naszą szkołę. Do turnieju zostało zgłoszonych 10 drużyn, w tym dwie drużyny reprezentujące naszą szkołę:                                                                                                                 

I drużyna:

  1. Kacper Pietrzyk - klasa IIIc
  2. Aleksandra Bieżyńska - klasa IIIa
  3. Karolina Chrzanowska – klasa IIIa
  4. Hanna Stuchlik – klasa IIIa

II drużyna:

  1. Dagmara Kamińska - klasa IIe
  2. Antoni Chmielewski – klasa IIe
  3. Nadia Rogaczewska – klasa Ib
  4. Wojciech Wyszyński – klasa Ia

W tym dniu dzieci pod opieką Pani Krzysztofy Solak i Pani Bożeny Chryszczanowicz dzielnie walczyły o główną nagrodę – puchar, którego tym razem nie udało się zdobyć. Jak się okazało nasi uczniowie byli najmłodszymi uczestnikami. Pozytywnie rywalizując ze starszymi od siebie kolegami pokazali, że warto grać ,,fair play”.  Podczas turnieju towarzyszyły duże emocje, jednak obecność rodziców i opiekunów pomogła przezwyciężyć stres. Wraz z uczniami cieszymy się ze wspólnej zabawy oczekując na kolejny turniej.

Jeszcze raz wszystkim SERDECZNIE GRATULUJEMY!


Dodatkowe informacje